PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=610010}

Szukając rodziny

Finding a Family
6,1 75
ocen
6,1 10 1 75

Szukając rodziny
powrót do forum filmu Szukając rodziny

Cukierkowo

ocenił(a) film na 5

Początkowo jest całkiem nieźle - poznajemy historię młodego chłopaka, który ma w życiu po
górkę i musi sobie radzić z różnymi problemami ponad jego siły. Liczyłam jednak, że akcja
będzie bardziej porywająca, tymczasem oglądałam ponad godzinny film obfitujący w same
happy-endy. Nie chodzi tu o to, że nie było scen smutnych, wzruszających - były. Mnie jednak
nie porwały, nie przekonały, były przytłoczone radością życia - od początku wiedziałam, jaki
będzie koniec filmu. Trudne dzieciństwo bohatera zostało całkiem zbagatelizowane, upchnięte
do kilku scen, a reszta to uśmiechy, współczujący przyjaciele, talent i wymarzone studia. Film
pod wieloma względami jest podobny do zwykłej telenoweli, a szkoda, bo w oparciu o, jak się
okazuje, prawdziwą historię nastolatka, można by stworzyć o wiele lepszy obraz.

ocenił(a) film na 8
Margo_18

dość istotny tu jest dopisek widniejący wszędzie (m.in. na posterach) - oparte na faktach... w tym momencie ciężko z tego zrobić co innego jeśli taka była historia tego chłopaka

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones