PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=119215}

Szybcy i wściekli: Tokio Drift

The Fast and the Furious: Tokyo Drift
7,1 187 420
ocen
7,1 10 1 187420
4,5 13
ocen krytyków
Szybcy i wściekli: Tokio Drift
powrót do forum filmu Szybcy i wściekli: Tokio Drift

SW

ocenił(a) film na 10

Według mnie najlepsza część ! ♥

ocenił(a) film na 7
duuni00

A ile części oglądałaś?

ocenił(a) film na 10
Brian_FF78

Wszystkie :) i ta jest najlepsza a potem 5,

ocenił(a) film na 7
duuni00

Ja mam sentyment do głównych bohaterów, ale Tokio Drift również mi się podoba bo jest inne niż pozostałe części.

ocenił(a) film na 10
Brian_FF78

Oczywiście ;) Uwielbiam głównych aktów , ale najbardziej Hana stąd też moja opinia do tej części

ocenił(a) film na 6
duuni00

Przybij piątkę!

Najlepsze części to 3, 5 i 1 - w tej kolejności. Pozostałe części są złe lub bardzo złe. 6 i 7 to w moim prywatnym rankingu jedne z najgorszych filmów w historii kina - po prostu nie da się tego oglądać na trzeźwo. Na części "6" byłem w kinie i chciałem wydrapać sobie oczy. 7 oglądałem w domu i dokończenie zajęło mi 2 tygodnie - a bardzo rzadko zdarza mi się "oglądać film na raty" - jest to tak zły film, że musiałem go przyjmować w max. 45 minutowych dawkach :)

W zasadzie dla mnie tylko Tokyo Drift to film naprawdę udany, gdzie mogę z czystym sumieniem dać notę "7 - dobry".

Bosqi_El_Deviantero

Zapomniałeś wspomnieć o dwójce.

użytkownik usunięty
Bosqi_El_Deviantero

świetny żarcik, normalnie boki zrywać

ocenił(a) film na 7
Brian_FF78

Dałbym zapewne wyższą ocenę, ale sceny wyścigów mnie rozbroiły początkowa i końcowa. Na początku i Shaun i jego przeciwnicy z wypadku wychodzą bez szwanku, a 2 sprawa jak D.K. w końcowej scenie spada z urwiska to powinien nie rzyć, a on zaczyna wychodzić z auta. To co najwyżej gimnazjalistom może się podobać, w każdej kolejnej części coraz to mniej realizmu.

ocenił(a) film na 7
van_der

Szybcy i Wściekli to mój ulubiony film i cieszę się z każdej nowej części która wychodzi, ale tęsknię za realizmem którego z każdą częścią jest coraz mniej. Najbardziej podobały mi się części 1, 2, 4 i 6.

Brian_FF78

To fakt

ocenił(a) film na 10
duuni00

To prawda

ocenił(a) film na 7
duuni00

Ja też tak uważam :-)

duuni00

Też się zgadzam! Mega film, super odskocznia od innych części! Teraz na Pulsie się właśnie zaczął o 20 :D Jaram się!

ocenił(a) film na 9
duuni00

The one and only!

ocenił(a) film na 10
duuni00

Najlepsza część! Nie jest to kolejny film akcji Muzyka samochody kobiety . Nie ma co szukać głębokiej fabuły bo od tego są inne filmy. Japoński klimat był super i chciałbym następny film w tym klimacie.

ocenił(a) film na 9
duuni00

Pełna zgoda :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones