PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=617373}
7,3 160 409
ocen
7,3 10 1 160409
6,4 11
ocen krytyków
Szybcy i wściekli 6
powrót do forum filmu Szybcy i wściekli 6

Nie ciągnie mnie na ten film, ale ciekawi mnie jak ta technologia się prezentuje i tylko dla niej wybrałabym się do kina. Warto?

milkaway

No to zależy od ciebie. Jeżeli uważasz, że gibające się na boki fotele i powietrze w uszach to coś za co zapłacić 2x więcej (ok. 5 dyszek) to droga wolna :)

stepcio08

To zależy od jakości. Byłam na krótkim filmie 4D w Zakopcu - żadna rewelacja. Natomiast filmik o superbohaterach, który obejrzałam w Madame Tussauds był naprawdę fajnie zrobiony i nie uważam wydanych pieniędzy za stracone.
W Arkadii z kolei proponują cały pełnometrażowy film w takiej technologii, dlatego jestem ciekawa opinii z pierwszej ręki.

ocenił(a) film na 6
stepcio08

46 złotych - tylko normalny bilet w weekend w niektórych kinach kosztuje 25-30 złotych, raz można pójść tym bardziej, że niewiele tytułów jest przystosowanych do takiej projekcji. Czy jakieś zapach także są na projekcji - np zamach spalin ?

ocenił(a) film na 6
milkaway

Przejdź się i podziel wrażeniami na forum w końcu raz się żyje !

ocenił(a) film na 8
hagen_filmweb

Polecam! byłem wczoraj wieczorem :)
Na prawdę fajny efekt szczerzę nie wyobrażam sobie innego filmu fabularnego w którym te efekty można by lepiej oddać.
No chyba że potyczki samolotów.
Efekty 4d są na prawdę fajnie zrobione począwszy od jazy samochodami poprzez bójki aż do przelatujących pocisków.
UWAGA 4d nie ma 3d
Polecam usiąść dalej ja siedziałem w 4 rzędzie (licząc że będzie fajnie) na ok 10 jednak jest to trochę za blisko.

Osikowy

Chyba nie do końca zrozumiałem ostatnie zdanie. Lepiej siedzieć w 10, tak?

ocenił(a) film na 8
LouisGara

Tak lepiej usiąść dalej!
Ekran jest wielki i nie trzeba tak często ruszać głowa ;)

ocenił(a) film na 6
Osikowy

A jak się ma sprawa z tym wiatrem i jakie są inne efekty - są jakieś zapachowe może ?

ocenił(a) film na 8
hagen_filmweb

Wiatr jest fajny daje ofekt prędkości i strzałów których w tym filmie pada dużo.
Ja raz czułem zapach jakiś kwiatków, natomiast moi wspoltowarzysze mówili o zapachu palnej gumy
,ale nie potwierdzam.

Osikowy

nie było w 3d, bo w ogóle tego nie ma dostępnego w owym formacie -_-

milkaway

Widzę, że tu niektórzy mylą 4DX z 3D, 4D czy jakimś tam 7D. Te wszystkie zwykłe D to jakaś porażka. O ile w 3D są emitowane pełnometrażowe firmy, to w tych pozostałych D to są jakieś 15 minutowe filmiki bez żadnej fabuły. W technologi 4DX powstają największe hollywoodzkie produkcje. W sali Škoda 4DX fizycznie odczuwamy efekty takie jak wiatr, mgła, błyski piorunów i zapachy.

ocenił(a) film na 7
pawcio987

... czyli de facto 4DX to nic innego jak hollywoodzkie produkcje przystosowane do wyświetlania w formacie 4D (lub 5D w przypadku filmów trójwymiarowych). W sumie 4DX to nie tyle nazwa formatu, co nazwa własna usługi oferowanej przez wiadome kino.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones