PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=678251}

Szybcy i wściekli 7

Furious Seven
7,3 157 175
ocen
7,3 10 1 157175
6,7 15
ocen krytyków
Szybcy i wściekli 7
powrót do forum filmu Szybcy i wściekli 7

Nieporozumienie

ocenił(a) film na 7

Proszę mi wytłumaczyć co w tym filmie jest tak zachwycającego?
Obejrzałam 30 minut i dałam sobie siana. Każda kolejna część jest coraz gorsza.
I ta fantastyka tego filmu. W 10 części będą latać samochodami. Dla mnie porażka.

ocenił(a) film na 10
Itsashrose

To poco oceniasz jak nie obejrzałaś całego filmu?

ocenił(a) film na 1
PaulWright

Bo byl tak fantastyczny i glupi ze nie dalo sie go dalej ogladac, bardzo szkoda ze dala tylko 2 zamiast 1

ocenił(a) film na 6
PaulWright

Ja pooglądałem, ale momentami było bardzo ciężko. Dość wysoką ocenę filmu ze swojej strony argumentuję sympatią do Walkera, Diesla i Stathama, bo sam film słaby.

ocenił(a) film na 1
Itsashrose

Dokladnie to prawda, ale z lataniem samochodami wcale nie trzeba czekac do 10 czesci bo w tej juz lataja .

ocenił(a) film na 8
GTA1

Jakby obejrzała do końca to by tą scenę widziała, a tak to niech teraz żałuje :p
Ale nic straconego. Można obejrzeć jeszcze raz.

Film ten jest dla osób, którym podobały się poprzednie części. Owszem jest tu dużo nierealnych scen, ale po za tym film da się obejrzeć.

ocenił(a) film na 7
Brian_FF78

Jaki sens oglądać dalej skoro 30 minut było tak żałosne, że szkoda mojego czasu.
Zresztą, każdy ma swoje zdanie :)

ocenił(a) film na 3
Itsashrose

Podchodziłem kilka razy do niego i ani razu nie udało mi się wytrzymać do końca. Może wreszcie skończy się ta seria :E

ocenił(a) film na 7
Itsashrose

Jest mnóstwo filmów które są żałosne w pierwszych trzydziestu minutach, ba są żałosne ponieważ dopiero zakończenie zdradza ich sens. Nie mówię tu akurat o tym konkretnym, tak czy siak oglądanie filmu przez 30 minut i późniejsze stwierdzenie że jest bezwartościowy nie ma żadnej wartości dla odbiorców.

ocenił(a) film na 4
stachuxpe

Tiaa, to nie jest taki film.
Nie trzeba nawet zaczynać oglądać by znać jego "sens" i zakończenie.

ocenił(a) film na 4
Itsashrose

Nie ma nic zachwycającego.

ocenił(a) film na 8
Itsashrose

hm. "żałosne", "szkoda czasu" - a ocena 7.. WTF:]?

ocenił(a) film na 7
LizzART STUDIO

Po przetrawieniu filmu, kilka miesięcy później dałam 7.
Post jest stary.

ocenił(a) film na 8
Itsashrose

czyli jednak nie powinno oceniać się filmu (lub czegokolwiek) po pierwszych minutach, z góry zakładając na szybko że to gniot .. ;)
good. po zaakceptowaniu konwencji, to spoko kino rozrywkowe.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones