PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=678251}

Szybcy i wściekli 7

Furious Seven
7,3 157 204
oceny
7,3 10 1 157204
6,7 15
ocen krytyków
Szybcy i wściekli 7
powrót do forum filmu Szybcy i wściekli 7

Zajebisty inaczej......

ocenił(a) film na 5

Tak zajebisty ze aż kuriozalny w każdym calu. LUKE spada z 3 piętra na samochód i tylko złamana noga i wybity obojczyk co tam, przelatują przez szyby i w cale nie widać że ładunki umieszczone w nich wybuchają zanim przez nie przelecą. Przez pierwsze 20 min można zobaczyć tyle niedociągnięć że głowa mała.
Need For Speed przy tym filmie to pikuś. Film zarobił na siebie 1,5 Biliona tylko dla tego że Paul zmarł. Sorry ale z dobrego początku seri o nielegalnych wyścigach, seria przeistoczyła się w nieudolną papkę przesiąkniętą akcją dla Ekhm widza, gdzie logika nie gra roli, byle było ŁUBU DUP,BAM BAM, AKCJA!! i dajemy 10/10 albo 9/10.

Ten Film jest jak Seria gier Video Need For Speed, z każdą kolejną odsłoną coraz to słabsza i coraz to bardziej tandetna.

ocenił(a) film na 8
MaXXi

Niestety muszę przyznać Ci rację choć jestem wielkim fanem szybkich.

ocenił(a) film na 10
MaXXi

Może wyskoczył przez okno aby właśnie uniknąć wybuchu?

ocenił(a) film na 5
PaulWright

Tyle ze pisząc o ładunkach i pękających szybach chodzi mi o efekt Kinowego pękania szyb. Montuje się tam takie małe ładunki które eksplodują nim aktor/kaskader wleci na szybę (aby się nie pociął i było bezpieczniej) widać jak owe ładunki eksplodują w pewnym momencie i jest dym nawet z szyb.
A dokładnie chodzi mi o moment jak LUKE lał się Shaw'em. Fajna seria była ale ją ostro spieprzyli.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones