Szybcy i wściekli 7

Furious Seven

2015 2 godz. 20 min.
7,3 148 798
ocen
7,3 10 148798
19 588
chce zobaczyć
6,8 9
ocen krytyków
{"rate":6.7777777,"count":9}
powrót do forum filmu Szybcy i wściekli 7
  • rambos84 ocenił(a) ten film na: 5

ilość niedorzeczności w ostatniej części przekroczyła wszelkie granice przyzwoitości.

• rambos84 oglądałem to na raty, bo poziom głupoty mnie odrzucał. Wczoraj wieczorem dokończyłem ostatnie 40 min filmu. Momentami poziom Sharknado... ale tam przynajmniej wiem, że to było kręcone dla beki, a tutaj to miała być chyba podjarka dla gimbazy i sceny nasycone zajebistością. Paminę już sceny gdzie randomowo wyskakują z samolotu na wysokości 11000 tysięcy stóp i wszyscy pięknie lądują na krętej drodze w górach... ale jak Rock rozwalił karetką drona to prawie spadłem z łóżka...

• Putis_K ocenił(a) ten film na: 4

lpojar Przecież ten skok tymi samochodami to najbardziej realna scena w tym filmie. Najbardziej nierealne i co przykre bezdennie głupie to jazda na czołówkę albo przerzucenie tej laski z jednego auta do drugiego... To co Walker zrobił w autobusie było całkiem okej, przesadzone ale myślę, że to nie było głupie. Cały film jest bądź szczerzy - po prostu przesadzony. Część 6 była zdecydowanie lepsza choć i tam były debilne sceny.

• Fenus ocenił(a) ten film na: 5

lpojar Heheh nieźle, widzę, że nie tylko ja podchodziłam do tego filmu na raty;) Parodia i groteska!

• Thrasher_09 ocenił(a) ten film na: 4

lpojar Ja zadawałem sobie pytanie czy to film o superbohaterach? skoki z któregoś tam piętra na kręgosłup - skutek w rzeczywistości: złamany kręgosłup, kręg szyjny - natychmiastowy zgon, skutek w Furious 7: złamany lewy bark i noga (czemu np. nie prawy bark?). Jak wyskakiwali z samolotu sądząc po zderzeniach czołowych myślałem że skoczą bez spadochronów, myliłem się (odetchnąłem z ulgą). Poza tym chyba najgłupszy sposób ucieczki jaki widziałem w filmach - skok w przepaść. Auto powinno wybuchnąć a kierowca i pasażer powinni skręcić kark. Ja wiem że to jest film akcji i pewna granica istnieje, tutaj zostały one prawie w każdej scenie przekroczone. Gatunek tego filmu to: sci-fi, akcja, przynajmniej tak powinno być napisane.

• użytkownik usunięty ocenił(a) ten film na: 4

rambos84 Części 1, 4, 5, 6 są dobre, ale poziom absurdu w części nr 7 przechodzi ludzkie pojęcie...Do tego Vien Diesel wyglądający jak zbity pies albo ofiara tygodniowej libacji, brat Paula ze zdigitalizowana twarzą tegoż (tragiczne CGI), dZiewczyny, które grają jakby chciały, a nie mogły (bo zamogły albo zaciążyły) i przerysowany do granic możliwości bad-ass w postaci nieśmiertelnego Stathama, który odtwarza tę samą rolę po raz n-ty (odegraną dobrze, ale jak 'rozpisaną'...). I gdyby nie Rock, Roman i Ludacris chyba zasnąłbym podczas seansu (oj, były szanse na to, 3-krotnie..). A włączenie w to wszystko agencji rządowej, której tylko 'rodzina Doma' (heh, jak dom to rodzina;P) może pomóc..Boże, widzisz i nie grzmisz..Tak jak piszecie zrobiła się z tego groteska. Więc jak czytam, że powstaną jeszcze co najmniej 2 części bo Vin jest producentem, to nie daję jakoś wiary, że mu się chce. Wiadomo, trza myśleć o emeryturze, a przy zachowaniu Diesla na ekranie (którego lubię, a do którego moja sympatia zaczyna maleć po coraz częstszym zakulisowym gwiazdorzeniu) chyba myślałbym o niej rychło...

• ar23s ocenił(a) ten film na: 5

Podpisuję się po tym rękami i nogami :D

• Kaineko ocenił(a) ten film na: 6

Po co mieli się starać skoro śmierć Walkera zrobiła swoje.. Film i tak był niedorzeczny jeszcze przed jego śmiercią. Po niej każdy wiedział jaki wpływ będzie to miało na zarobek.

• rambos84 Hah, dlatego nawet się nie przymierzam do tego "dzieła"...

Zastanawiam się dlaczego taka szmira zarobiła tyle kasy...czyżby wystarczyła śmierć jednego z aktorów przez zakończeniem zdjęć, aby zarobić kokosy na premierze?

• użytkownik usunięty

nillvo Myślę, że 'bardzo pomogła', choćby z racji szumu medialnego wokół śmierci Pauly'ego.. Wiem, że nie powinno tak się mówić czy pisać, ale producenci z jednej strony rozpaczali a z drugiej buzie im się w uśmiechach wykrzywiały podczas box office'ów i innych 'podliczań:P

• Kamila186 ocenił(a) ten film na: 4

rambos84 Dobre byli jak Diesel podniosl samochod tego Araba :D Widzisz i nie grzmisz ...

• CAlbert ocenił(a) ten film na: 6

Kamila186 Wyluzujcie trochę.Trochę więcej optymizmu.To nie jest film dokumentalny tylko film akcji. Jeśli w filmie mają być spektakularne sceny akcji muszą trochę naciągnąć prawa grawitacji.Ale to dla dobra widza,aby widz dobrze się bawił.Czego się spodziewaliście? chcecie realistycznych wyścigów i samochodów to przełączcie się na Discovery Science i TVN Turbo.Trochę więcej dystansu.Naprawdę :)

• Kamila186 ocenił(a) ten film na: 4

CAlbert No ale to kazdy wie. I nikt tu nie jest pesymista (?)... Ale sa granice dobrego smaku. Nigdy w zyciu nie widzialam filmu, w ktorym tak bardzo naginali prawo grawitacji. Ja rozumiem gdyby to byla komedia to ok.

• AmbasadorAfryki ocenił(a) ten film na: 3

CAlbert Wyjątkowy szajs, w trakcie oglądania w domu zasnąłem. Zdarza mi się to wyjątkowo rzadko a tu taka niespodzianka. Wieje nudą, przewidywalny i głupi. W sumie to ten sam film co jedynka tylko zawiera dodatkowe elementy jak: super moce bohaterów, anomalie grawitacyjne, kult tandetnego aktorzyny (walker) i wieje nudą. Każda z tych cech począwszy od jedynki jest mnożona przez liczbę stojącą obok tytułu. Czekam na 10-tą część, w której walker zmartwychwstanie, zacznie latać jak superman i walić laserami z oczu. W sumie to zastanawiam się nad postawieniem niższej oceny.

• tenszin ocenił(a) ten film na: 7

rambos84 niedorzeczności od kilku kolejnych odsłon, IMO wpływają negatywnie na wizerunek tego filmu, spychając go do kina absurdu i przesady.
    Sceny z poprzednich filmów z sejfem czy czołgiem chciałbym aby przeszły do niepamięci, ale nic z tego.

Ta część, miała swoje smaczki.
    Scena pojedynku w biurze między Stathamem i Rockiem. Poezja w swoim gatunku.

• użytkownik usunięty ocenił(a) ten film na: 7

tenszin Mnie najbardziej śmieszyła jak Torreto podniósł samochód tego szejka, bodajże Lykan Hypersport który coś koło 1 tony waży, podziwiam, pudzian przy nim wymięka :D

• użytkownik usunięty ocenił(a) ten film na: 7

Co do sceny z 5-ej części z sejfem ja rozumiem że Dodge robi dobre samochody itd. ale takiego sejfu nawet najmocniejszy samochód by nie uciągnął rozerwało by podwozie w pi**u o ile pierwsze części były jeszcze jako takie kolejne są robione na siłę i niepotrzebne

• Marcin5800 ocenił(a) ten film na: 3

rambos84 Zlepek scen absurdalnych

• rambos84 Ilość głupot w tym filmie woła o pomstę do nieba. Oceniłem tę część chyba "sentymentalnie", ale to najgorsza część ze wszystkich. Bardzo się obawiam o 8 część. Może w 8 części doczekamy się kapitana amerykę? Wszystko możliwe.

• Yeety21 ocenił(a) ten film na: 5

Kane777_filmweb Nie wiem w ogóle jak ta seria mogła odnieść sukces