Oscarek i.....iskanie. Nawet się popłakałam jak mały słabł po stracie matki. Ta mimika, te spojrzenie, ten smutek w oczach i tęsknota....... Ale jednak miłość istnieje :) i empatia. I co zauważyłam.........ludzie jednak mało znają braterstwo i miłość.
Film dokumentalny przedstawiający historię sympatycznego szympansa o imieniu Oskar, który traci swoich rodziców. Po utracie bliskich szympans musi radzić sobie sam i zabiegać o to, by został przyjęty do innego stada.