PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=497071}

Tęczowych świąt!

Make the Yuletide Gay
737
chce zobaczyć
Tęczowych świąt
powrót do forum filmu Tęczowych świąt!

Obok tego filmu nie można przejść obojętnie :) Rewelacja, widziałem kilkadziesiąt filmów
tego gatunku,były i dobre i złe zakończenia ale tutaj całkowite zaskoczenie.W momencie
kiedy "Gunn" powiedział rodzica,dostawałem trzęsiawki z nerwów bo nie wiedziałem co
odpowiedzą.Rodzina okazała się doskonale tolerancyjna,a chłopaki są wręcz dla siebie
stworzeni !!! Czekam na kontynuacje z niecierpliwością.Życzę wszystkim którzy są w takich
związkach ,takiej tolerancyjnej rodziny i przyjaciół, po prostu rewelacja :D

ocenił(a) film na 7
david1234

zgadzam z poprzednikiem :)

ocenił(a) film na 9
david1234

podzielam zachwyt, film rozbawiał, trzymał w niepewności, budował napięcie i zaskakiwał, wszystkie uczucia jakie powinien wywoływać film, ten właśnie wywoływał. A rodzice Gunn'a, przeboscy, zazdroszczę... i każdemu życzę takich :)

Ale to jak Nathan i Gunn razem wyglądali, jak pasowali do siebie i tak jak na prawdę było widać miłość w ich spojrzeniach... ehh. fajny film

ocenił(a) film na 8
david1234

Również i ja przyłączę się do osób pozytywnie oceniających w/w film.
Rodzice naprawdę świetni. Choć przez moment zastanawiałam się, co zrobią po wyznaniu syna, iż jest gejem. Matka miała taką fajną zaciętą minę... Ale rozwalili mnie na łopatki z tym zakładem xD Chyba najzabawniejszy moment w tym filmie :) Nie licząc wpadek, kiedy mamusia wchodziła z zaskoku do pokoju a tam chłopcy w dość dwuznacznych sytuacjach... i te majtki w małpki xD
Bynajmniej.. Film godny polecenia. Pogodny i niosący głębszą myśl na temat relacji międzyludzkich, zachowań rodzinnych w specyficznych sytuacjach, jak również magii Świąt Bożego Narodzenia :)

użytkownik usunięty
david1234

No nie, beznadziejny!!! :)
To znaczy - sympatyczny i idea chwalebna, ale czegoś tak plastikowego, słodkiego i stereotypowego oczy me dawno nie widziały.
To mogłaby być taka fajna komedia omyłek a urodził się film edukacyjny o tolerancji...

david1234

pewnie ze rewelacja!!!!!:)
father ze swoimi zawieszkami w czasie rozbrajal mnie na potege...
zaklad rodzicow - beka!
bardzo dobry film... czekamy na 2 czesc ktora juz niebawem!

ocenił(a) film na 10
david1234

Zgadzam się z Tobą.
Film jest bardzo dobry, a kiedy będzie 2 część? Bo nie mogę się doczekać. ; (

ocenił(a) film na 9
Lisa_fw

Swietny i przezabawny film:)

ocenił(a) film na 8
david1234

Naprawdę rewelacyjny, przyjemny film, dawno nie śmiałam się w głos oglądając komedie ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones