PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=30795}

T-Rex. Powrót do okresu kredowego

T-Rex. Back to the Cretaceous
5,8 129
ocen
5,8 10 1 129
T Rex. Powrót do okresu kredowego
powrót do forum filmu T-Rex. Powrót do okresu kredowego

Trzeźwa ocena...

ocenił(a) film na 1

Po pierwsze zapraszam wszystkich łodzian do IMAXu...(gdy to piszę za dwa dni otwarcie) Efekt 3D jest dokładnie taki jak otaczający nas świat, a filmy wyświetlane pozwalają zwiedzić miejsca normalnie niedostępne. I bez względu na jakość filmu i tak warto zobaczyć COKOLWIEK.

A co do samego filmu to fabuła jest... beznadziejna:P Oglądający jako pierwsi pracownicy kina wybuchali śmiechem i to nie dlatego że film jest zabawny... Śmialiśmy się z bzdurności i groteskowości tego dzieła.

Laska na skutek wypadku przenosi się do przeszłości?! NIC PODOBNEGO!! Potłukła jajo i nawdychała się prehistorycznego LSD... A że miało to miejsce w muzeum paleontologii to nic dziwnego że miała takie jazdy a nie inne... Aktorstwo było bezna.... w sumie możemy uznać że aktorstwa nie było:P Aha... wszystkie(większość) filmów w IMAXie jest dubingowanych a poza wiadomymi hitami dubing w Polsce nadaje się do zamiatania ścieków:)

Tak czy inaczej ganja+IMAX=:D

Film się nie liczy, liczy się 3D. T-Rexa raz można obejrzeć... jak zatęsknicie to można i drugi, trzeci... Szkoda że ja będę doświadczał codziennie przez trzy miechy minimum....

ocenił(a) film na 3
thomashesky

Ja też bardzo się cieszę, że mamy wreszcie w Łodzi IMAX-a.
Ponieważ widziałam już kilka filmów w innych miastach, z ochotą wybrałam się na T-Rexa. No cóż. Rozczarowanie podwójne.
Po pierwsze film o niczym i nie ma się co nastawiać na dużą ilość dinozaurów w trójwymiarze (to raczej historyjka o ludziach).
A po drugie ustawienie sprzętu kinowego wymaga jeszcze trochę pracy-obraz w niektórych momentach po prostu się rozjeżdza.
Ale mam nadzieję, że to z powodu początków tego kina u nas i niedługo wszystko będzie prezentowało się super.
IMAX-a polecam w 100%, film tylko dla zdesperowanych.

ocenił(a) film na 1
Azalia

Rozjeżdża? Mogłabyś sprecyzować? Bo raczej nic takiego NIE MA MIEJSCA!!!!:D Wszystko jest wpożo poza ekranem do wymiany, kopiami po 6000 wyświetleń i nieco ciemnego obrazu...

Ale z drugiej strony jak zauważyłaś coś czego my nie widzimy to daj znać, popracujemy nad tym:P A rozjeżdzanie obrazu to moim zdaniem brak przyzwyczajenia do tego trójwymiaru... też tak miałem na początku

Co do T-Rexa to odzyskałem szacunek... W porównaniu z Podwodnym Lasem oferuje jednak więcej. Po pierwsze jest dłuższy i posiada więcej fajnych efektów no i posiada zapowiedź podwodnego:P

Kolejny film w Łódzkim Imaxie to na 99,9% Cybernetyczny Świat... już 16 czerwca!

peace

thomashesky

jaki cybernetyczny swiat? od razu widac ze nie masz pojecia...nie dezinformuj

ogi_22

t-rex jest bardzo fajny a ty sie nie znasz

thomashesky

filmy które według ciebie powinny dostać 10 to "super zioło"?-zajebiscie

Azalia

Rozjeżdża????? o ile dobrze wiem( a wiem bo pracuje w Imax) filmy 3D ogląda się w okularach i wtedy nie ma mowy o żadnym rozjeżdżaniu. Widać, że dopiero nie dawno otworzyli to kino w łodzi i nie wieci co i do czego służy. Zapraszam jeszcze na parę seansów, wszytskiego nauczymy:P pozdrowionka

thomashesky

Widziałam ten film w waszawskich imaxie dość dawno, ale pamiętam jego bzdurną treść. Zgadzam się, to po prostu JAZDA, heheh. Tak naciąganej fabuły nie spotyka się często....

Tender_L

*warszawskim ;)

Tender_L

thomasheskey - to do ciebie znowu - jak mogłeś dać 10 oszukać przeznaczenie 3 ? może nie wiesz że 10 na filmwebie to jest "arcydzieło" .Jeżeli tak postrzegasz ten film to twoje kryteria są conajmniej dziwne...

ocenił(a) film na 1
seti4

Hehe... no faktycznie. Sam spojrzałem na jakie filmy oddałem głos i się przeraziłem. Gwiezdne Wojny? Aaarght... to pewno przez robak;) Do reszty filmów mogę się już przyznać;] A dyszkę daję filmom które mi się podobały żeby lepiej podbić średnią. Bynajmniej nie wybieram oceny która najlepiej by do nich pasowała... seti4, chyba nie łudzisz się że oceny na filmwebie kiedykolwiek będą odzwierciedleniem jaki jest film naprawdę... Kiedy ponad połowa pochodzi od bachorów z przedszkola piszących "obejżałem".

Oszukać przeznaczenie 3... Część pierwsza była rewolucyjna i ambitna. Więcej było domysłów niż akcji i to było piękne... Druga, która nie rozumiem czemu podobała się większości bardziej od jedynki, dla mnie była średnio ciekawa... Powielała schematy. W trzeciej natomiast postawili na totalną demolkę, zerwało to z ambitnością serii ale masakrę przedstawioną w trójce zrobiono perfekcyjnie... I stąd nie 10 pkt... ale podbicie średniej w górę bo film jest dobry.

How High... How High jest dla wąskiego grona wtajemniczonych... Jeżeli ktoś neguje to że ten film jest dobry to nie jest wtajemniczony. Ale od razu zaznaczam że dając 10 nie sugeruję że film jest ambitny... Ale arcydziełem w pewnym sesie jest...:)

Ale widzę seti4 że lubisz ambitne kino... Chwali ci się... Jak chcesz to zapraszam do mnie na wieczorek przy kawie i jakimś dobrym filmie;) Ty wybierz...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones