Odtwórz Zwiastun nr 1 2:02
Film

Tape

2001 1 godz. 26 min.
7,1 3 579
ocen
7,1 10 3579
5 334
chce zobaczyć
6,6 5
ocen krytyków
{"rate":6.6,"count":5}
{"id":"32023","linkUrl":"/film/Ta%C5%9Bma-2001-32023","alt":"Taśma","imgUrl":"https://fwcdn.pl/fpo/20/23/32023/7295634.2.jpg"}
Trójka znajomych ze szkoły średniej spotyka się w pokoju motelowym. Podczas rozmowy ujawniają bolesne wydarzenia sprzed lat.
{"linkA":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeA","linkB":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeB"}
Taśma
Taśma (2001) Zwiastun nr 1 2:02
Taśma | Oficjalny zwiastun / trailer nr 1 | 2001 | Film "Taśma", film z hollywoodzkim małżeństwem - [person=113]Umą Thurman[/person] i [person=183]Ethanem Hawkiem[/person], to interesująca opowieść o przeszłości, która niezapomniana i niewybaczona kładzie się cieniem na teraźniejszości. Bohaterami filmu są jedynie trzy osoby, natomiast jego akcja ma miejsce w jednym tylko pokoju motelowym, w którym Vin ([person=183]Ethan Hawke[/person]) umawia się ze swoim starym przyjacielem, Jonem ([person=9201]Robert Sean Leonard[/person]). Mimo całej sympatii, mężczyzna nie może zapomnieć kumplowi, że ten odbił mu jeszcze w czasach liceum piękną Amy ([person=113]Uma Thurman[/person]). Ale nie o to ma największe pretensje. Z czasem okazuje się co zaszło przed kilkunastu laty. Prawda zostaje ujawniona między innymi dzięki zwierzeniom jednego z bohaterów, nagranym na tytułową taśmę.

"Taśma", film z hollywoodzkim małżeństwem - Umą Thurman i Ethanem Hawkiem, to interesująca opowieść o przeszłości, która niezapomniana i niewybaczona kładzie się cieniem na teraźniejszości. Bohaterami filmu są jedynie trzy osoby, natomiast jego akcja ma miejsce w jednym tylko pokoju motelowym, w którym Vin (Ethan Hawke) umawia się ze"Taśma", film z hollywoodzkim małżeństwem - Umą Thurman i Ethanem Hawkiem, to interesująca opowieść o przeszłości, która niezapomniana i niewybaczona kładzie się cieniem na teraźniejszości. Bohaterami filmu są jedynie trzy osoby, natomiast jego akcja ma miejsce w jednym tylko pokoju motelowym, w którym Vin (Ethan Hawke) umawia się ze swoim starym przyjacielem, Jonem (Robert Sean Leonard). Mimo całej sympatii, mężczyzna nie może zapomnieć kumplowi, że ten odbił mu jeszcze w czasach liceum piękną Amy (Uma Thurman). Ale nie o to ma największe pretensje. Z czasem okazuje się co zaszło przed kilkunastu laty. Prawda zostaje ujawniona między innymi dzięki zwierzeniom jednego z bohaterów, nagranym na tytułową taśmę.

na podstawie
studio
Detour Filmproduction / IFC Productions / InDigEnt (Independent Digital Entertainment) / Więcej...
data produkcji
2001
tytuł oryg.
Tape
inne tytuły
Taśma Polska
Taśma prawdy Polska
Więcej...
W jednej z początkowych scen, kiedy Vince pije alkohol, operator i kamera odbijają się w lustrze.
Film kręcono w Nowym Jorku (Nowy Jork, USA).
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych