PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=544699}

Taśmy Watykanu

The Vatican Tapes
4,6 31 599
ocen
4,6 10 1 31599
4,7 3
oceny krytyków
Taśmy Watykanu
powrót do forum filmu Taśmy Watykanu

Czekałam na ten film długo i doczekałam się. Po trailerze byłam ogromnie pozytywnie nastawiona. Myślałam sobie, że w końcu dobry film będzie o egzorcyzmach. Taki z większym rozmachem. No i rozmach był... w klęsce. Dla mnie Taśmy Watykanu to największe rozczarowanie tego roku. Film absolutnie pozbawiony klimatu. Nudny, płaski i nijaki. Nawet sceny egzorcyzmów są całkowicie wyzute z napięcia. A sam koniec.... Kpina. Może gdyby aktorzy jakoś bardziej się przyłożyli do tego... Sama nie wiem. Oglądałam ten film i jedyne emocje, jakie wywoływał we mnie, to politowanie i zniesmaczenie nudą i brakiem czegokolwiek interesującego.

ocenił(a) film na 6
Lilith_Flame

No właśnie magia trailerów-nawet z najgorszej produkcji można posklejać kilka fajnych momentów i uda się zrobić ciekawy trailer który przyciągnie widza.Dla mnie dobry trailer najlepsza reklamą filmu.Ale jak to z reklamami wyobrażenia często rozmijają się później z finałowym produktem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones