Film

2006 1 godz. 57 min.
7,4 108
ocen społeczności
7,4 10 1 108
100
chce zobaczyć
Toshiki Katayama (Shô Aikawa), wracając wieczorem z pracy do domu, jest świadkiem znęcania się młodocianych chuliganów... więcej

Ten film nie ma jeszcze zarysu fabuły.

Toshiki Katayama (Shô Aikawa), wracając wieczorem z pracy do domu, jest świadkiem znęcania się młodocianych chuliganów nad bezdomnym. Decyduje się pomóc mężczyźnie, co sprawia, że nastolatki zwracają swoją agresję przeciwko niemu. Policja bagatelizuje jednak sprawę, stwierdziwszy, iż napastnicy są nieletni i wypuszcza ich na wolność. Wkrótce pan Katayama zaczyna obawiać się o bezpieczeństwo własnej rodziny.

inne tytuły
Taiyo no kizu Japonia
Więcej...
Od najlepszych
 • Od najnowszych
 • Od najlepszych
 • 8/10

  pawel_cimochowski ocenił(a) film na

  Film raczej stonowany i konwencjonalny w porównaniu z resztą dzieł Pana Miike. Co i tak czyni go obrazem wyrazistym i wciągającym. Współczesne dzieci to prawdziwa zaraza. Te małe gnoje niczego się nie boją.

  2
  • Niestety takie jest prawo w Japonii...

   brof ocenił(a) film na

   wobec nastolatków, są traktowani dosłownie strasznie lajtowo,,polecam też inny film o zemście i bezkarności małolatów, tam według mnie zemsta jest lepiej pokazana :))) a mianowicie Japoński thriller "Kokuhaku" chodź oba filmy bardzo dobre, Polecam.

  • Jest dobrze

   ckdexterhaven ocenił(a) film na

   Tym razem temat jak na Miike dość nietypowy: zemsta. Aikawa jak zwykle rządzi. Mam do filmu kilka zastrzeżeń, jak kogoś to interesuje zapraszam do mnie. Ogólnie - mocna siódemka.

  • No cóż...

   D3Mania ocenił(a) film na

   Jakoś nie wciągnął mnie ten film, może dlatego że to drugi film z rzędu o zemście jaki dzisiaj oglądałem hmm, a może dlatego że po prostu jest kiepski. Jakoś w ogolę nie było mi szkoda głównego bohatera i tego co przytrafiło się jego rodzinie. W filmach tego typu ważnym aspektem jest zżycie się w pewnym ... więcej

   Twórz z nami drugą największą bazę filmową na świecie! To proste! Wystarczy, że skorzystasz z plusika przy sekcji, do której chcesz dodać treść lub klikniesz w przycisk „Lista elementów do edycji”.