PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=336250}
7,4 113
ocen
7,4 10 1 113
Taiyô no kizu
powrót do forum filmu Taiyô no kizu

Jest dobrze

ocenił(a) film na 7

Tym razem temat jak na Miike dość nietypowy: zemsta. Aikawa jak zwykle rządzi. Mam do filmu kilka zastrzeżeń, jak kogoś to interesuje zapraszam do mnie. Ogólnie - mocna siódemka.

ocenił(a) film na 9
ckdexterhaven

jestem właśnie po seansie i szczerze się przyznam, że mną wstrząsnęło. Może to na tle ostatnio obejrzanych filmów, które w nie prezentowały się jakoś super; a może dlatego, że film ten uważam za znakomity, niemal idealny. Nakręcony dokładnie tak jak powinien być zrobiony film. Ewentualnie może ciut za długi, chociaż ostatnie 20min pochłania tak, że czasu nie liczyłem. Nie będę się rozpisywał nad atutami, choć o jednym warto wspomnieć - to nie jest Miike i niczego nie można być pewnym. Można obejrzeć 100 filmów o podobnej tematyce i nadal zabierając się za sun scarred doświadczać czegoś nowego. Fenomenalny

ocenił(a) film na 7
Droo

7/10 patrząc na całość twórczości Miikego to jeden z lepszych w ostatnich latach. Ale do klasy Ichiego, Gozu czy Audition sporo brakuje. Jeśli chodzi o kino zemsty to trylogii Chan-wook Parka brakuje mu naprawdę sporo.

ocenił(a) film na 8
tetsuo_2

czy ja wiem czy mu brakuję do Chan-wook Parka - i ten i te są świetne - ale lepszy od nich jest- jeśli chodzi o kino zemsty "Ujrzałem diabła" czy "Zemsta - opowieść o miłości" a jeśli nie o kino zemsty to świetny mistrzowski jest koreański "Bez tchu / Ddongpari"

ocenił(a) film na 8
Droo

kozacki ten film co masz na avatarze " bez tchu" Polecam! lepszy od sun scarred choć sun scarred też bardzo dobry!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones