PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=676339}

Tajemnice lasu

Into the Woods
6,0 57 816
ocen
6,0 10 1 57816
5,9 18
ocen krytyków
Tajemnice lasu
powrót do forum filmu Tajemnice lasu

Bardziej widziałabym w tej roli Helenę Bonham Carter. Fajnie że Streep próbuje nowych ról ale nie widzę jej w tym czymś. Jeszcze ten nieszczęsny Depp.

dziurawa_krystynka

Wg mnie Meryl wykaże się świetnie w tym filmie. Połączenie wszystkich aktorów jest niesamowite! Każdy jak dla mnie jest w odpowiednim miejscu tzn odgrywa odpowiednią rolę. Nie mogę się doczekać. A tak tak- Streep teraz próbuje bardzo wielu zróżnicowanych ról. Z lepszym i gorszym skutkiem... Ale to ciekawe, że teraz chce tak coś zmieniać.

eskrzyniarz

Streep to pewniak, zawsze wypada co najmniej dobrze. Mimo to jakoś nie widzę jej w tym filmie. Zobaczymy. :)

ocenił(a) film na 7
dziurawa_krystynka

Ja też wolałbym Helenę w tej roli :/

ocenił(a) film na 8
KaytekOfficial

Chyba nie mieliscie stycznosci z oryginalnym musicalem.

ocenił(a) film na 8
Kyate

No właśnie to samo pomyślałam, zerowa wiedza o oryginalnym musicalu. Jako mega wielbicielka Heleny w tej roli jednak widzę Meryl :)

dziurawa_krystynka

Bardzo dobry film wg mnie, byłem dzisiaj w kinie (mieszkam w Minneapolis). Streep dobrze wpasowała się w rolę, a o Deepa, choć uważam go za dobrego aktora, nie musisz się obawiać, zagrał tylko krótki epizod. ;)

ocenił(a) film na 7
dziurawa_krystynka

Sorki, ale Helena może czyścić buty Meryl. Poza tym to raczej mało pochlebne dla Heleny z Twojej strony, że widzisz ją tylko w rolach dziwolągów.

Unibet_78

Helena zazwyczaj gra dziwolągów więc nie dziw się że ludzie widzieli by ją tylko w takich rolach ;)

ocenił(a) film na 6
dziurawa_krystynka

Meryl juz grala podobne role wiec nie wiem co masz na mysli ze nie widzisz w czyms takim Meryl
m.in spiewala w Mamma mia , a co do filmu fantastycznego to kojarzy mi się też film " ze smiercią jej do twarzy " w którym zagrała , może mialas na mysli typowe dramaty i dlatego nie widzialas Meryl w tej roli ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones