PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=676339}

Tajemnice lasu

Into the Woods
6,0 57 816
ocen
6,0 10 1 57816
5,9 18
ocen krytyków
Tajemnice lasu
powrót do forum filmu Tajemnice lasu

Dramat.

ocenił(a) film na 1

Rozumiem, że musical, ale oni tam CAŁY CZAS śpiewają. Dla małych dzieci - ok. Starsi mogą się wkurzać.

Mattowyx

nie wiem nie oglądałem ale w nowych nędznikach z hugh jackman'em bardzo mi się podobało że ciągle śpiewali

ocenił(a) film na 8
Mattowyx

ha ha, tutaj jest sporo kwestii mówionych, ale obejrzyj sobie "Parasolki z Cherbourga" (1964)- nawet ja, jako fanka musicalu nie mogłam tego znieść :p Tam jest śpiewane ABSOLUTNIE WSZYSTKO.
Ale "Tajemnice lasu" są świetne! <3

Mattowyx

Mi akurat nie przeszkadza mowa śpiewania - aczkolwiek szkoda, bo moim zdaniem piosenki w tym akurat musicalu były trochę... jałowe. No może poza 1-2 wyjątkami. No i Anna Kendrick, mimo że nie jest złą aktorką, tak jej głos po jakimś czasie irytował.

Mattowyx

za MUSICAL w którym ŚPIEWAJĄ dajesz 1?? sie pytam ZA CO??

Mattowyx

No tym niestety charakteryzuje się musical że jest prawie wszystko śpiewane. 10% dialogów, 90% piosenek.

Mattowyx

Oglądałem ostatnio "Jak wytresować smoka", rozumiem, że to bajka, ale tam WSZYSTKO BYŁO ANIMOWANE. Dla małych dzieci - ok. Starsi mogą się wkurzać.

ocenił(a) film na 1
Stefanek

Chciałbym nie przeczytać twojego komentarzu, żeby móc go przeczytać ponownie i zaśmiać się równie mocno. W Into the woods piosenki były przeciągnięte i czasem nie pasowały do akcji.
To jest moja opinia.
Haters gonna hate.

Mattowyx

musiales dac 1 co

Mattowyx

Polecam (naprawdę bardzo gorąco) oryginał, który jest do ściągnięcia praktycznie wszędzie (chyba jest wręcz cały na YT). Przyznam się, że filmu jeszcze nie oglądałam, ale na podstawie traileru stwierdziłam, że na PEWNO nie będzie robił takiego wrażenia jak prawdziwy broadwayowski musical. I właśnie to musisz wziąć pod uwagę: jest to film na podstawie musicalu z broadwayu. Nie wiem czy jesteś obeznany z tą formą sztuki ale jest ona bardzo specyficzna i sugerując, że może być to chociaż w małym stopniu dla "MAŁYCH DZIECI" jest śmieszne. Piosenki mają głębokie przesłanie (szczególnie dla rodziców), którego dzieci nie są w stanie zrozumieć. A zarzucanie, że cały czas śpiewają - zaczynam wątpić, czy w ogóle to obejrzałeś.

MissTelepathic

Chciałabym pokazać to 9-latkom. Nie są za małe?

walker_fw

Dla nich to może być ciekawa bajka, ale UWAGA SPOILER: nie kończy się zbyt dobrze, także myślę, że trezba uważać jeżeli chodzi o wrażliwsze dzieci. Oglądałam z 11-latką - jakoś to przyjęła, ale nie powiem, żeby była zadowolona... :)

MissTelepathic

Dzięki. Wezmę to pod uwagę.

Mattowyx

co racja, to racja... poszłabym na do kina gdyby nie te arie operowe z traileru....

dziobak_fw

dodam jeszcze do osob mowiacych ze to przeciez musical: rónica polega na jakości wykonywanych piosenek, uwielbiam np. Upiora w operze bo muzyka tam jest po prostu przepiekna... ta z trailetu mnie nie przekonala ani troszeczke.... a jak wiadomo w zwiastunach sa pokazywane najefektowniejsze fragmenty wiec .... ale moze sie myle:)

ocenił(a) film na 5
Mattowyx

Hahahha, poszedł na musical, a potem się wkurza, że śpiewają. Chyba nigdy tego nie zrozumiem ;) Jak śpiew to coś co cię wkurza to w jakim celu oglądałeś? Poważnie pytam :)

ocenił(a) film na 10
Mattowyx

Kwestia gustu, ja piosenki w filmach wprost uwielbiam, a dzieckiem już nie jestem ^^.

ocenił(a) film na 6
Mattowyx

Uważaj! Na koncertach też cały czas śpiewają! Oszaleć można! ;)

ocenił(a) film na 1
jakubcjusz

Dlatego zawsze zabieram ze sobą zatyczki do uszu. Polecam, serio.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones