PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=676339}

Tajemnice lasu

Into the Woods
6,0 57 814
ocen
6,0 10 1 57814
5,9 18
ocen krytyków
Tajemnice lasu
powrót do forum filmu Tajemnice lasu

Męczący

ocenił(a) film na 5

Jak wyżej. Wiedziałam że idę na musical ale ten ich ciągły śpiew i momentami niezrozumiałość była nie do wytrzymania i za dużo wątków, które w dziwny sposób się mieszają. Ogólnie obejrzałam do końca bez zbędnych emocji i drugiego razu nie będzie. Poza tym na sali byłam sama więc to chyba wystarczające podsumowanie

ocenił(a) film na 5
Blake_filmweb

Ale na + jest to że w końcu miałam okazje obejrzeć baśnie takie jak były brutalne w wersji oryginalnej a nie takiej okrojonej dla dzieci.

ocenił(a) film na 9
Blake_filmweb

To że byłaś sama w kinie to raczej wynik tego, że musicale są po prostu mało popularne. Wielu osobom nie odpowiada taki rodzaj filmu stąd niewielkie zainteresowanie.

ocenił(a) film na 5
Jorn_Betz

Być może ja zwykłam chodzić na wszystkie filmy, spektakle lub inne formy kultury (oczywiście na takie które mieszczą się w budżecie) żeby wyrobić sobie na ich temat zdanie i ukształtować jaki by nie był mój własny gust. Uważam jednak, że film nie spełnił moich oczekiwań jakie stawiam musicalom, gdyż słuchanie takiej ilości muzyki w takim wykonaniu było naprawdę ogromnym wysiłkiem z mojej strony.

ocenił(a) film na 9
Blake_filmweb

Gdyby nasi politycy też mówili tylko o rzeczach o których sami przekonali się jak działają, to żyłoby się nam lepiej :)

ocenił(a) film na 5
Jorn_Betz

Z pewnością haha ale nie wiem co to ma wspólnego z filmem haha

Blake_filmweb

Kilka dni temu miałem przyjemność obejrzenia 'Into the woods'.
Wiedziałem dobrze na co się decyduję, przy wyborze oczywiście, i zapoznałem się wcześniej z obsadą.
Szczerze mówiąc byłem pozytywnie zaskoczony (ale czy można powiedzieć 'pozytywnie zaskoczony', kiedy oczekiwało się najlepszego?), bo w przeciwieństwie do pani, najwidoczniej, jestem poinformowany, co reprezentuje sobą gatunek 'musical'.
Poza faktem samego przytłoczenia ilością muzyki w owym tytule, wspomina pani o 'wykonaniu' przez aktorów, zakładam, piosenek. I o ile fakt, ze prawie nikt, prócz Anny Kendric, nie jest profesjonalny piosenkarzem/-rką, to są profesjonalnymi aktorami, a to CHYBA ważniejsze w filmach (pomijając fakt, ze nie śpiewali źle, robili to dobrze, co prawda przy pomocy autotunów, ale nawet tego nie można im zarzucić, jeżeli patrzeć z bardziej 'profesjonalnego punktu widzenia').
No i skoro to wymagało wysiłku z pani strony, słuchanie ich 'wypocin', to jestem w stanie stwierdzić ze nie zna się pani chyba na sztukach wyższych, huh?

ocenił(a) film na 5
Smileo

No niestety ale chyba inaczej interpretujemy sztuki wyższe. Ten film ośmieszyłby sztuki wyższe tak samo jak powiedzenie o 50 twarzach Grey'a " najlepsza powieść " " najlepszy film " w historii

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones