PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=676339}

Tajemnice lasu

Into the Woods
6,0 57 814
ocen
6,0 10 1 57814
5,9 18
ocen krytyków
Tajemnice lasu
powrót do forum filmu Tajemnice lasu

Przeciągane..

ocenił(a) film na 6

Według mnie, dobrze by było jakby film się skończył na weselu.. Cała akcja z olbrzymem i tym chodzeniem po lesie była już zbędna. Trwał przez to zbyt długo i już można się było na tej drugiej części wynudzić. Ale mimo wszystko fajna bajka, ładne piosenki, grafika... ;)

kara0711

Dla mnie to jest największy plus tego filmu - właśnie myślałam, że skończy się na weselu i zostałam zaskoczona, co mi się podobało. Jakby film skończył się wtedy to byłoby cukierkowo-bajkowe zakończenie, a tak to było znacznie bardziej prawdziwie. Owszem, było trochę dłużyzn, ale nie było tak źle.

ocenił(a) film na 8
kara0711

Jestem tego samego zdania, co biedny_misiu. Dla mnie film nabrał wartości właśnie dzięki temu zaskakującemu rozwinięciu. Świetne urozmaicenie i zupełnie nowa interpretacja starych baśni - to lubię!

kara0711

Byłam na filmie ze znajomymi i wszyscy podzielamy to zdanie. Wątek olbrzymki był za długi a wydarzenia towarzyszące (śmierć żony piekarza, matki Jacka) były jakby na siłę, by pokazać puentę, również mało wyraźną.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones