PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=710779}

Tajny dziennik

The Secret Scripture
7,3 12 584
oceny
7,3 10 1 12584
Tajny dziennik
powrót do forum filmu Tajny dziennik

Roseanne w fimie w/g opisie na filmweb ma 100lat, w psychiatryku przebywa od ponad 40lat, czyli urodziła ponad 40 lat temu, jakim cudem?, w retrospekcjach to młoda kobieta

Kamil750

Idiota pisał opis filmu. Ewidentnie miała koło 20 lat plus 50 w szpitalu....

ocenił(a) film na 10
Kamil750

Najprawdopodobniej opis został napisany na podstawie książki, w której Roseanne ma wlasnie 100 lat. W filmie jest to przedstawione trochę inaczej, ale nie ma co się czepiać szczegółów, kiedy całość tworzy coś pięknego, mimo że bardzo smutnego.

ocenił(a) film na 7
TysiakxD

Dokładnie o tym samym myśle po obejrzeniu filmu - syn miałby wtedy jakieś 70-80 lat, a wyglada na max. 40-sto latka. Błąd w opisie. Film dobry, zakończenie dla mnie słabe, zepsuło mi cały odbiór.

ocenił(a) film na 7
celik

Przede wszystkim mało prawdopodobne, że się odnaleźli przez poruszenie kwestii dnia urodzenia

Ewiatko

Nie ogladasz uważnie.Lekarz spotkał się z księdzem.Pielegniarka trzymała dokument z nazwiskiem lekarza podpisany przez księdza i dlatego zapytala o datę urodzenia

ocenił(a) film na 7
Lena170202

Co Ty nie powiesz...

ocenił(a) film na 5
Kamil750

Bo ten film jest nielogiczny. Też to zauważyłam. W filmie jest mowa, że 50 lat spędziła w tym psychiatryku, a więc urodziła jak miała 52 lata? Bo w sumie ma już 102.... Komuś się coś pobrzdękoliło.

ocenił(a) film na 7
Kamil750

Ja mam inne pytanko, dlaczego w obsadzie filmu napisane jest, że doktor ma na imię William, skoro w filmie mówią do niego Stephen i list skierowany jest do Stephena?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones