PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1046}

Taksówkarz

Taxi Driver
7,8 236 884
oceny
7,8 10 1 236884
8,5 52
oceny krytyków
Taksówkarz
powrót do forum filmu Taksówkarz

Zachwytów nad tym filmem. Tak jak jestem fanem filmow z tamtych lat,wychowalem sie w latach 90' na kasetach vhs i tak jak Scorsese jest moim nr1 wśród reżyserów ,tak ten film to dla mnie bardzo bolesna porażka. Nudny, przeciagnięty z dziwnymi zachwoniami bohaterów.. Rola DeNiro dobra,ale ,zeby zaraz jakas wybitna? Nie dla mnie..Ale kto co lubi ;) Mi sie nie podobał.

ocenił(a) film na 10
mateos8

Ja nie rozumiem dlaczego każdy antyfan jakiegoś znanego filmu musi zakładać osobny temat, żeby z grubsza powiedzieć co mu się w nim nie podobało. Ten temat był wałkowany na forum już tyle razy, że mogłeś się podpiąć pod jeden z postów, albo po prostu się nie odzywać, bo to zwyczajne zaśmiecanie strony.

Verterain

Tak samo jak był wałkowany temat jaki to dobry film. Nie rozumiem czego nie rozumiesz w funkcjonowaniu forów internetowych?

ocenił(a) film na 6
eguaroc1

Dokładnie, tematów o wspaniałości tego filmu nigdy za wiele, ale o tym, że był słaby - wystarczy tylko jeden ;)

ocenił(a) film na 4
mateos8

Zgadzam się. Mimo ciekawej wizji reżyser stworzył nudne i nieemocjonujące widowisko. Scorsese ogólnie średnio lubię - niektóre filmy spod jego ręki są naprawdę ciekawe, fajne, a inne nudne i przegadane.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones