PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=128584}
4,4 40
ocen
4,4 10 1 40

Tales from the Crapper
powrót do forum filmu Tales from the Crapper

to jest nawiększe badziewie jakie wydała troma po surf nazis must die i Nymfo nurse find exscatsy

ocenił(a) film na 8
phil_anselmo

bla... bla... bla... zawsze to samo.
dno, chłam, omijać, dotykać kijem przez szmatę. a ja zadam podstawowe pytanie, po co bierzesz się za takie filmy jeśli Ci nie podchodzą? najeżdżasz, że Troma wydaje badziewie, a tymczasem nawet sam Lloyd we wprowadzeniach do filmów wielokrotnie Cię o tym informował. ale Ty oczywiście musisz pokazać, że jesteś mądrzejszy, skrytykować i sugerować odrzucenie. przykro mi człowieczku ale istnieją jeszcze ludzie którzy owy chłam lubią i chłam oglądać będą. nie wiem więc co ma na celu ta gadka, tym bardziej, iż filmy Tromy nie walą do nas drzwiami i oknami, a ten kto się za nie łapie dobrze wie czego można się po nich spodziewać. sam to zrobiłeś i mimo, iż dwa tytuły, które przytaczasz uznałeś za bezwartościowe, dalej brniesz w tą samą stronę. wniosek z tego nasuwa się jeden, albo jesteś hipokrytą, albo co najmniej niespełna rozumu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones