PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=11621}

Tam wędrują bizony

Where the Buffalo Roam
7,3 4,4 tys. ocen
7,3 10 1 4421
6,5 2 krytyków
Tam wędrują bizony
powrót do forum filmu Tam wędrują bizony

głupawy bez ładu i składu. Ma jakiś inny akcent. Prócz fajnego stylu popieprzonego świra w tym filmie nie ma nic.

ocenił(a) film na 8
MacGregor82

I ty śmiesz nosić Lebowskiego na avatarze?! :D

MacGregor82

A wiesz chociaż kim jest Ten popieprzony świr z fajnym stylem??

ocenił(a) film na 4
szponter

Wiem kim jest czytałem o nim artykuł. Ściągnąłem też film ale nie ma polskich napisów. Przeczytałbym jego książkę o Harleyowcach ale jego dzieła z tego co wiem nie przetłumaczone są na język polski. Albo przetłumaczono je dopiero niedawno. On mi nie imponuje. Mężczyzna, który był zdrowy i miał pieniądze zabił się bo Hemingway się zabił. Życie nudziło inteligentnego faceta. Jest to niezrozumiałe dla mnie.

ocenił(a) film na 7
MacGregor82

"Ma jakiś inny akcent"....? Yyyyy, wiesz w ogóle kogo on gra...?

ocenił(a) film na 4
n9net9

Wiem kogo gra i to dobrze. Później zobaczyłem wywiady na you tube z Hunterem. Film jest niestety beznadziejny. Książki pisarza nie czytałem żadnej.

ocenił(a) film na 7
MacGregor82

"On mi nie imponuje. Mężczyzna, który był zdrowy i miał pieniądze zabił się bo Hemingway się zabił. Życie nudziło inteligentnego faceta. Jest to niezrozumiałe dla mnie."

Jak widać, zobaczenie kilku wywiadów z Thompsonem nie czyni dostatecznie dużej wiedzy nt. człowieka, skoro tak piszesz.

ocenił(a) film na 4
n9net9

Nie widziałem żadnego wywiadu z nim po polsku. Nie czytałem żadnej jego książki i jego biografii. Znam gościa z internetu i artykułów o nim. Jest on dla mnie niezrozumiały.

ocenił(a) film na 7
MacGregor82

Przypuszczam, że wiem dlaczego ale niestety na tym pułapie na pewno nie osiągniemy zrozumienia...