PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=275051}

Tamten świat samobójców

Wristcutters: A Love Story
7,2 14 936
ocen
7,2 10 1 14936
Tamten świat samobójców
powrót do forum filmu Tamten świat samobójców

bo sporo fajnych pomysłów, ale niestety realizacja/aktorzy itd. jak w niskobudżetówkach:/

użytkownik usunięty
gad_5

tak samo pomyślałem oglądając, ale na swój sposób to ma swój urok, np ta kiczowata czarna dziura była kapitalna moim zdaniem

ocenił(a) film na 7
gad_5

Ja osobiście wolę scenę walki wilkołaków z filmu "Wilk" z Jackem Nicholsonem niż te z Sagi Zmierchu. Te sterowane joystickami roboty i rozdzierana silikonowa skóra... cudne. Analogicznie jest z tym filmem.

ocenił(a) film na 5
chemicznie_czysta_biel

Oczywiście zgadzam się w 100 proc. A jako dowód niech świadczy fakt, że Sagi Zmierzchu nie oglądałem:). Różnica jest jednak taka, że Wilk to nie była niskobudżetówka. To był po prostu b.dobry film z odpowiednio dobranymi środkami. W przypadku 'Tamten Świat Samobójców' twórcy nie mogli przeskoczyć wielu kwestii z racji kasy. Ale powtórzę - zamysł i kilka rozwiązań co najmniej OK:).

ocenił(a) film na 8
gad_5

ale to nie było w tym filmie istotne przecież!! To 'ile było kasy' jest bardzo błahe względem tego, co ten film w sobie zawiera. Posługując się Twoim rozumowaniem żadem niskobudżetowy film nie będzie nigdy dobry, bo jest niskobudżetowy. A to jest kompletna bzdura. Mnie to dzieło strasznie urzekło, ma w sobie czar, surrealizm, pomysł i daje mnóstwo radości podczas oglądania. I nie jest istotne, że owa 'czarna dziura' wygląda jak z teledysków z lat 90-tych.

ocenił(a) film na 5
skttrbrain

A jakim to niby "moim" rozumowaniem się posługujesz, twierdząc, że niskobudżetówka nigdy nie będzie dobra? Czytaj ze zrozumieniem, odniosłem się tylko do "Wilka", a "Tamten świat..." podsumowałem zdaniem "jak w niskobudżetówkach". Niestety, większość z nich nie powala, a sporo tego powstaje. W życiu nie zgodzę się, że niskobudżetówka nie może być dobrze zrobiona (i nie potrzeba do tego milionowych budżetów, efektów itp.). Ostatnio widziałem np. "Night of the Living Jews" i wykonanie jest IMHO na wysokim poziomie. Akurat "Tamten świat..." mi się pod względem gry aktorskiej np. nie podobał aż tak bardzo. Słabawo nawet, JAK W NISKOBUDŻETÓWKACH (większości; generalizując etc., etc.).
Proszę jednak z moich postów nie czytać, że niskobudżetówka nie może być dobra, bo to rzeczywiście jest bzdura i już:).

ocenił(a) film na 8
gad_5

dobszsz :)) to się żeśmy nie zrozumieli.

gad_5

A mnie się wydaje, że właśnie niski budżet sprawia, że film jest tak fajny.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones