PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10044}

Tango i Cash

Tango & Cash
7,0 61 912
ocen
7,0 10 1 61912
6,9 11
ocen krytyków
Tango i Cash
powrót do forum filmu Tango i Cash

Dla osób dla których liczy się przede wszystkim akcja pewnie film będzie ok ale tak na chłodno jak by sie nad tym wszystkim zastanowić to ogólnie fabuła raczej dupy nie urywa, wielu rzeczy można by się czepiać aczkolwiek film figuruje też jako komedia co sprawia że na niektóre rzeczy można spojrzeć przychylniejszym okiem ale prawda też jest taka że ten film stworzyli głównie Stallone z Russellem, bardzo dobrana i pasująca do siebie para ale jakoś nie wiem nigdy mnie ten film jakoś niczym szczególnie nie zachwycał, oczywiście zobaczyć się da i nawet jakiś tam swój klimat posiada ( czuć lata 80-dziesiąte ) dlatego jestem w stanie zrozumieć osoby którym się ten film bardziej podoba.

slobi

Zgadzam się z pierwszymi, drugim razem fajnie się oglądało ale przy kolejnej projekcji już niestety film d nie urywa mogło być wiecej akcji w filmie.

ocenił(a) film na 4
slobi

Mam tak samo. Kiedyś mi się to podobało, ale wczoraj chcąc sobie przypomnieć stare dobre czasy włączyłem i...
...na początku Sylwek blokuje drogę ciężarówce i celuje do kierowcy z rewolweru. Szofer hamuje do dechy i z tego przeciążenia on i jego kompan wypadają z kabiny przez okno(!). Do tego gdy wypadają widać, że rozbita szyba to nie jest "bezpieczne szkło samochodowe", które rozpryskuje się na mnóstwo małych kawałeczków, tylko jak szyba z domowego okna. Dałem sobie spokój z dalszym oglądaniem, ale faktem jest, iż sentyment został:-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones