Film

Angel's Dance

1999 1 godz. 42 min.
6,1 17
ocen
6,1 10 1 17
45
chce zobaczyć
{"id":"96699","linkUrl":"/film/Taniec+anio%C5%82a-1999-96699","alt":"Taniec anioła","imgUrl":"https://fwcdn.pl/fpo/66/99/96699/7123891.2.jpg"}
Steve Rosellini, doświadczony żołnierz rodziny mafijnej, otrzymuje zadanie wyszkolenia nowicjusza. "Trening" wymaga... więcej

Ten film nie ma jeszcze zarysu fabuły.
#ZOSTAŃWDOMU
Sprawdź filmy, seriale i gry, które warto nadrobić

Steve Rosellini, doświadczony żołnierz rodziny mafijnej, otrzymuje zadanie wyszkolenia nowicjusza. "Trening" wymaga celu. Steve i Tony wybierają go na chybił-trafił z książki telefonicznej. W ten sposób trafiają do tajemniczej Angel Chaste. Nie mogą przypuszczać, że w jej mrocznym świecie panują prawa twardsze niż te, którymi rządzi się ulica. Dwaj bezwzględni zabójcy będą rozpaczliwie walczyć o życie.

studio
Promark Entertainment Group / Videal GmbH
inne tytuły
Igrając ze śmiercią Polska
Tańcząca Angel Polska
Ein Hoffnungsvoller Nachwuchskiller Niemcy
Więcej...
Podczas gdy Steve i Tony chodzą po cmentarzu na ziemi zauważyć można cień kamery.
Broń Angel ciągle się zmienia. Najpierw kupuje solidną srebrno-czarną. Gdy staje naprzeciw Steviemu przy kolacji ma znacznie mniejszy, srebrny pistolet. Później kobieta bierze spluwę Nicka (całą srebrną), ponieważ jej własna nie ma już naboi. Jednak w scenach prowadzących do tego momentu Angel czasami ma w ręku srebrno-czarną sztukę, a chwilami tylko tą srebrną.
Film nakręcono w Santa Fe Springs, Santa Monica oraz w Los Angeles (Kalifornia, USA).
  • gdzie obejrzeć?

    thunder20hz

    gdzie obejrzeć?

    Twórz z nami drugą największą bazę filmową na świecie! To proste! Wystarczy, że skorzystasz z plusika przy sekcji, do której chcesz dodać treść lub klikniesz w przycisk „Lista elementów do edycji”.