PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=600332}

Tata do pary

Kokowääh
6,9 7 185
ocen
6,9 10 1 7185
Tata do pary
powrót do forum filmu Tata do pary

Radio

ocenił(a) film na 3

Oglądając, czułem się bardziej jakbym słuchał słabego radia niż oglądał film. Upchane łzawe 'przeboje' 'okraszające' prawie wszystkie sceny (niekiedy zagłuszające dialogi) skutecznie niszczą ten - i tak bardzo przeciętny - film.

ocenił(a) film na 3
Mikusiniak

dokładnie, zgadzam się.. męcząca muzyka, nieraz nie słychać dialogów, a film bardzo poniżej przeciętnej.

ocenił(a) film na 7
biellana

Wiecie, różnie się na to można patrzeć. Są filmy, które mają coś wnosić i takie, które są czystą rozrywką. Ten jest z tego drugiego gatunku i całkowicie spełniał swoją rolę. Pytanie tylko, co za idiota puszcza po północy film właściwie familijny...?

ocenił(a) film na 6
bartek_k_szczecin

W polskiej tv mnie to jakoś nie dziwi :)
co do muzyki było tam kilka fajnych kawałków (np The National) i właśnie szukam jakiegoś spisu. Ktoś coś?

Raitaa

http://www.cd-lexikon.de/album_soundtrack-kokowaeaeh.htm - tu masz soundtrack , ale albo mi się wydaje , albo nie ma tu wszystkich piosenek

Mikusiniak

Właśnie zajrzałam tu, żeby zobaczyć czy ktoś poruszył ten temat. Tej muzyki nie da się wytrzymać!:-(

ocenił(a) film na 9
black_sheep5

Świetna muzyka. :) Chociaż rzeczywiście, na początku trochę zbyt głośna...

ocenił(a) film na 6
intp

Co do muzyki, to właściwie gra główną rolę we wszystkich filmach Tila. Czasami męczy, ale jak chodzi o wybór piosenek to mi się przyjemnie tej playlisty słuchało ;)

Mikusiniak

Dla mnie muzyka w tym filmie wogóle nie przeszkadzała , co więcej film chyba by dla mnie stracił bez tej muzyki . Zwłaszcza, że podobał mi się dobór piosenek , znane i przyjemne dla ucha :)

Mikusiniak

dokładnie! Na siłę upchane piosenki, ktore bezowocnie starają się wpasować w sceny.

ocenił(a) film na 6
Mikusiniak

Muszę się zgodzić. Zwłaszcza scena kiedy Emma siedzi na schodach - ta muzyka, masakraaa....

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones