PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=600332}

Tata do pary

Kokowääh
6,9 7 185
ocen
6,9 10 1 7185
Tata do pary
powrót do forum filmu Tata do pary

kopia..

ocenił(a) film na 6

Jak dla mnie film całkowicie zerżnięty z polskiego "Tylko mnie kochaj". Do bani :/
Dodany tylko wątek dwóch tatuśków - tam był jeden

ocenił(a) film na 10
mrufczak

yyyy nie :)

ocenił(a) film na 8
mrufczak

Jedyne co było "zerżnięte" to podrzucenie biologicznemu ojcu dziecka. I jak dla mnie to na tym podobieństwa całkowicie się kończą.

ocenił(a) film na 5
Nymph

Na tym podrzuceniu dziecka film się opiera ;) To samo pomyślałam co założyciel.

milk_shake

Tylko to jest podobne. Takich filmów było wiele. Te filmy mocno się różnią.

ocenił(a) film na 6
mrufczak

zgadzam się z tobą zerżnęli od nas dojcze jedne. tylko że o polskim filmie nikt na świecie nie usłyszy. miło się oglądało

ocenił(a) film na 8
mrufczak

No nie bardzo... chyba ktoś tu nie wyrzymał do końca. Rzeczywiście, początek wręcz sugeruje podobieństwo. Później fabuła jest zupełnie inna. A nawiasem mówiąc polska wersja jest śmieszna... żenująca... Tu przynajmniej wątek został jako.ś pociągnięty.

użytkownik usunięty
mrufczak

Na początku tak samo pomyślałam jak mrufczak ,ale po ten był już inny :) Film był fajny

ocenił(a) film na 3
mrufczak

Jak ta mała zapukała do jego drzwi od razu o tym pomyślałem, że kopia, do tego naciągana i na siłę. Motyw tych 2 tatuśków i ich dylemat wyciągnął ocenę na 3.

mrufczak

plus dialogi z 2 filmów ściągnięte:
- Pulp Fiction (scena z chłopcami prześladującymi Magdalenę w szkole: - Zadzwoń a przebędę szybciej niż powiesz kremówka. - Kremówka )
- Bodyguard (scena jak laska zarywa go w barze: -Przyglądałam Ci się z drugiego końca sali. - To wróć tam i rób tak dalej)


Mimo wszystko film bardzo mi się podobał. Schweiger robi bardzo fajne komedie romantyczne :)

mrufczak

zgadzam się! fabuła opiera się na kopii Tylko mnie kochaj, więc niezależnie od szczegółów (dialogi, motyw 2 tatusiów) to wciąż kopia :)

Kama7

Wiadomo ,,Tylko mnie kochaj'' to był wielki przebój w niemieckich kinach. Wolne żarty.

ocenił(a) film na 8
mrufczak

jaka kopia jak to scenariusz Tila! wątpię aby widział polską kiszkę. temat zwyczajnie powszechny.

ocenił(a) film na 6
DM101

najpierw ukradli nam pol Polski a teraz kradna nam pomysly na filmy, taka prawda a Polska jest naprawde jakims tropikalnym krajem daleko od niemiec zeby nie wiedziec nic o istnieniu naszej kinematografii.

ocenił(a) film na 6
kierat10

Uważaj żeby ciebie nie ukradli.

kierat10

Zapewne mają takie pojęcie, jak my o kinematografii z Ukrainy.

ocenił(a) film na 6
arti2807

zwykły człowiek moze nie ma pojęcia ale tworcy filmow i ludzie z branży maja bardzo duże pojęcie o kinematografii calej Europy

kierat10

Może i tak, ale dla mnie ten film jest lepszy od naszej superprodukcji. Poza tym właściwie podobny jest tylko początek, cała reszta jednak mocno się różni.

ocenił(a) film na 6
arti2807

jest lepszy bo Til Schweiger jest o wiele lepszym aktorem od Zakoscielnego, ale z tym mocno sie rozni to przesada, rozni sie troche akcja ale caly zamysl filmu jest praktycznie taki sam.

ocenił(a) film na 9
arti2807

Ten film o wiele lepszy od Polskiej produkcji. Możemy również powiedzieć, że to my jako pierwsi ściągnęliśmy scenariusz od filmu Super Tata z Adamem Sandlerem

ocenił(a) film na 6
mrufczak

Wszystko Ok ale czy to nie przesada, rzadko zdarza się scena w której nie ma podkładu muzycznego.
Wszędzie jakaś muzyka jak nie piosenka to gra na fortepianie.... Żałosne
A film rzeczywiście ogląda się z przekonaniem że gdzieś już taki temat był xD

mrufczak

Śmieszy mnie, że ktoś wierzy w to, że twórcy z Niemiec oglądają polskie komedie romantyczne. Ludzie zejdźcie na ziemie, oprócz Polaków tego nikt nie ogląda.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones