PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=125296}

Tatuaż

Tattoo
6,9 65
ocen
6,9 10 1 65

Tatuaż
powrót do forum filmu Tatuaż

dla niektorych pewnie i szokujacy. Ciezko z dorwaniem go- polecam uwaznie przeszukac katalogi torrentow ;] w razie co podrzuce linka

adler666

jeśli możesz podrzuć linka na kerak@interia.eu
nie jest łatwo namierzyć ten film :(

kerak

z torentow mi znajomy znalazl..w zadnym kinie online nie znajdziesz ;/

ocenił(a) film na 9
adler666

Bardzo mocny mroczny thriller. Sama koncówka trochę na siłe, ale to jedyne na co mogę ponarzekać. Świetne kino!

adler666

W sumie odzywam się rok po założeniu wątku, ale może się uda. Czy ktoś z Was ma może polskie napisy do tego filmu? Mam DVD, ale tylko angielskie napisy... Z góry dziękuję! Pozdrawiam

azgag

podpisuje sie pod polskimi napisami. Mnie angielskie nie przeszkadzaja, ale ludziom, co ze mna ogladaja filmy juz to sprawia klopot

adler666

od 8 lat szukam tego filmu i nic. All tube, cda, zalukaj i wiele in. - nic. Niestety potrzebuję z polskim lektorem/napisami... Help Me!

So_What22

Zapytam nieśmiale: czy udało się znaleźć? Chciałabym obejrzeć:-)

czarna_wdowa

niestety, do dzisiaj nie. Lubię kino niemieckie, czeskie i skandynawskie. Często jednak są problemy, by do niektórych filmów dotrzeć. Jak nie znasz, to polecam niemiecki "Drzwi" z ... Madsem Mikkelsenem w roli głównej.

So_What22

Dzięki! Na pewno obejrzę :-)

czarna_wdowa

ciekaw jestem Twej oceny...  Pozdr!  

So_What22

Będę robić drugie, a w zasadzie trzecie podejście ;-) już kiedyś próbowałam obejrzeć, ale to dla mnie fantasy i jakoś w połowie odpadam! Ale obejrzę ;-) zapraszam do znajomych :)

ocenił(a) film na 8
adler666

Hej, czy możesz mi przesłać link? Mój e-mail kacpermarkowicz977@gmail.com
Dziękuję

adler666

czy posiadasz jeszcze linka do tego filmu? Wie ktoś może gdzie mogę ten film zobaczyc?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones