PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=6413}

Tatuaż

In the Cut
5,5 6 612
ocen
5,5 10 1 6612
5,3 3
oceny krytyków
Tatuaż
powrót do forum filmu Tatuaż

NIEPOKOJĄCO SMAKOWITY

użytkownik usunięty

Film dla osób, którzy czują czym jest lub wyobrażają sobie czym może być seksualna namiętność. Wbrew opinii wielu, jak można przypuszczać młodych widzów, główna rola filmu "Tatuaż" wymaga życiowego doświadczenia, właśnie w tym obszarze. Meg Ryan świetnie sobie z nią poradziła, gdyż miała w swoim życiorysie namiętny i równocześnie bolesny romans z Russellem Crowe. Nota bene, wyniki amerykańskich ankiet pokazują, że film zebrał najgorsze opinie u dziewcząt i chłopców poniżej 18 roku życia, zaś najlepsze, wręcz entuzjastyczne, u kobiet powyżej 40 lat. Dla wielu mężczyzn film Campion trudny jest do zrozumienia z uwagi na jego feministyczną perspektywę.

Zgadzam się z przedmówcą ,film ma jakiś taki niewidzialny magnes i ładunek namietności ,że ......... Film dla wrazliwego odbiorcy ..po prostu

użytkownik usunięty
Konstancja

Nie "jakiś" niewidzialny magnes, tylko po prostu autorka wie co to namiętność. Brawo za odwagę. a policjant ma po prosty jaja! dlatego rzuca na kolana.
pani po 40.

ocenił(a) film na 9

Fabuła filmu nie grzeszy może wielce oryginalnością, ale wzamian dostajemy świetne sylwetki bohaterów i ponadprzeciętne aktorstwo (brawa należą się zarówno dla Marka Ruffalo, Meg Ryan jak i Kevina Bacona) i kryminalną zagadkę, która stawia w zupełnie innym świetle kochanków- Malloya, w całej jego subtelnej brutalności i chaotyczną z deczka F.Avery. Reżyser zadbał o to, aby ten mariaż romansu i thrillera był jak najlepiej wyważony, co ujawnia się w przykuciu uwagi do drobnych gestów, sposobu prowadzenia dialogu itd.

Co do tych ankiet, jak narazie moje podejrzenia się potwierdzają - to nie jest film dla wszystkich!

Tak czy siak, dla mnie rewelka!

ja jestem świeżo po oglądnięciu tego filmu , jak nie przepadam za Meg , tak teraz twierdzę że to jej życiowa rola:) a film niesamowity pełen elektryzującego erotyzmu .

użytkownik usunięty
BaBa_DaGa

Mnie ten film zachwycił właśnie tym nieprzeciętnym ukazaniem namiętności.

dla mnie ten film miał niesamowitą erotyczną głębię,Meg Ryan świetnie oddała tą atmosferę. Naprawdę zmieniłam zdanie o jej aktorstwie. może i fabuła średnia, ale napięcie w filmie było wyjątkowe.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones