In the Cut

1 godz. 59 min.
5,6 5 222
oceny
5,6 10 5222
2 806
chce zobaczyć
{"rate":3.0,"count":1}
{"type":"film","id":6413,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/In+the+Cut-2003-6413/tv","text":"W TV"}]}

Frannie Avery (Meg Ryan) jest wykładowcą literatury. Dość nieufnie podchodzi do związków z mężczyznami. Jednak sytuacja zmienia się, gdy poznaje detektywa Malloy'a (Mark Ruffalo), który prowadzi sprawę morderstwa dokonanego w jej sąsiedztwie. Za sprawą przyrodniej siostry Frannie - Pauline (Jennifer Jason Leigh) - ich związek nabiera ostrego, seksualnego charakteru. Jednak w miarę jak zaczynają mnożyć się nierozwikłane przypadki tajemniczych morderstw, Frannie zaczyna się coraz bardziej bać Malloy'a. Przerażona rozgrywającymi się wydarzeniami postanawia wziąć sprawy w swoje ręce - gra toczy się przecież o jej własne życie.

Frannie Avery (Meg Ryan) jest samotną nauczycielką, żyjącą z dala od wielkomiejskiego świata. Jedynymi osobami, z którymi się widuje, jest jej siostra (Jennifer Jason Leigh) oraz jej studenci. Kobieta bardzo nieufnie podchodzi do związków z mężczyznami. Nauczyło ją tego doświadczenie - jej były chłopak (Kevin Bacon), student medycyny, okazał się niezrównoważonym psychicznie. Dlatego Frannie woli fantazjować o mężczyznach, niż ponownie się z kimś wiązać.
Poznaje jednak charyzmatycznego glinę - detektywa Jamesa Malloya (Mark Ruffalo), który przesłuchuje ją w sprawie brutalnego morderstwa pięknej dziewczyny. Pomiędzy Frannie i Malloyem wywiązuje się romans. Seksualny związek rozbudza w Frannie od dawna ukrywane pożądania. Jednak dziwne wydarzenia sprawiają, że kobieta podejrzewa, iż to jej kochanek jest mordercą. Wydaje się, że nie może ufać nikomu...

tigrau
opis użytkownika

Unikająca kontaktów z mężczyznami Frannie Avery (Meg Ryan) prowadzi zajęcia na temat sztuki twórczego pisania. Pewnego dnia poznaje przystojnego detektywa, Jamesa Malloya (Mark Ruffalo), prowadzącego śledztwo w sprawie morderstwa dokonanego w sąsiedztwie. Ich związek szybko nabiera seksualnego charakteru. Tymczasem morderstwa w okolicy nie ustają, a Frannie zaczyna podejrzewać, że ich sprawcą jest...

Sylvie
opis użytkownika

Samotna, po traumatycznych przejściach nauczycielka literatury Frannie Avery spotyka na swojej drodze detektywa Jamesa Malloya, z którym stopniowo zaczyna budować związek, pełen erotycznego napięcia i pożądania, ale całkowicie pozbawiony zaufania. Taki stan pogłębia się, gdy Frannie zostaje napadnięta przez psychopatę grasującego w jej dzielnicy. kobieta instynktownie wyczuwa, że morderca powróci, by ponownie zaatakować.

ani
opis użytkownika

Życie Frannie Avery (Meg Ryan) jest w pełni ułożone, uczy literatury, a w wolnym czasie poświęca się swojej pasji. Rzeczywistość ulega nagłej zmianie gdy w jej życiu pojawia się pewien mężczyzna detektyw James A. Malloy (Mark Ruffalo), który prowadzi śledztwo w sprawie morderstwa młodej dziewczyny. Między Frannie a Jamesem wywiązuje się gorący romans. Pewnej nocy zostaje napadnięta przez tajemniczego mężczyznę, udaje jej się jednak szybko uciec. Całe zajście opowiada Jamesowi. Z czasem zaczyna podejrzewać kochanka, że to on stoi za bezlitosną zbrodnią. Czy te przypuszczenia okażą się prawdziwe?

e_robertos
opis użytkownika

"Tatuaż" to współczesne crime story rozgrywające się w scenerii dolnego Manhattanu. Frannie Avery (Meg Ryan) jest wykładowcą literatury, prowadzącą zajęcia z zakresu sztuki twórczego pisania. Dość nieufnie podchodząca do związków z mężczyznami angażuje się jednak w bliższą relację z Malloy em (Mark Ruffalo), detektywem z wydziału zabójstw, prowadzącym sprawę morderstwa dokonanego w jej sąsiedztwie. Z czasem związek tych dwojga nabiera ostrego, seksualnego charakteru, do czego w pewnej mierze przyczynia się przyrodnia siostra Frannie, Pauline (Jennifer Jason Leigh). Jednak wnosząca powiew świeżości w życie Frannie relacja z Malloy em przybiera nieco inny obrót w miarę jak zaczynają mnożyć się nierozwikłane przypadki tajemniczych morderstw. Po napadzie dokonanym przez zamaskowanego napastnika, Frannie nie ufa już nikomu. Nawet młodemu, zaangażowanemu w zajęcia studentowi Corneliusowi (Sharrieff Pugh), który pisze pracę na temat niewinności seryjnego mordercy Johna Wayne a Gacy ego. Nawet swojemu byłemu narzeczonemu Johnowi Grahamowi (Kevin Bacon), który zaczyna śledzić każdy jej krok. A już ostatnią osobą, której skłonna byłaby zaufać Frannie jest Malloy, z jednej strony pobudzający jej zmysły i namiętności, a z drugiej budzący mnóstwo podejrzeń. Ostatecznie, niezależna Frannie nie jest w stanie do nikogo zwrócić się o pomoc - przerażona rozgrywającymi się wydarzeniami postanawia wziąć sprawy w swoje ręce - gra toczy się przecież o jej własne życie.

opis dystrybutora dvd

Frannie Avery (Meg Ryan), spokojna nauczycielka z dolnego Manhattanu jest przerażona, gdy widzi pewna parę w sytuacji, której nie powinna być świadkiem. Okazuje się, że zginęła młoda kobieta i Frannie jest przesłuchiwana przez detektywa z wydziału zabójstw (Mark Ruffalo), który wkrótce wciągnie ja w niebezpieczny romans. Liczba zabitych rośnie, a wśród podejrzanych pojawiają się znajome osoby.

opis dystrybutora dvd