1 godz. 21 min.
7,3 9 327
ocen
7,3 10 9327
5 968
chce zobaczyć
6,5 11
ocen krytyków
{"rate":6.5454545,"count":11}
{"type":"film","id":875819,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Te%C5%9Bciowie-2021-875819/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum filmu Teściowie
  • W dużym skrócie, chodzą i gadają, za nimi Englert z kamerą a w tle śpiewa Baranowski, świetni Kuna z Woronowiczem, dobrzy Dorociński z Ostaszewską i wogóle scenariusz, klimat, końcówka, i zdjęcia przy napisach, nie no jeszcze do mnie nie dociera że w ciągu tygodnia zobaczyłem dwa bardzo dobre polskie filmy, Najmro i Teściowie, polecam 8/10

• marckoza Czyli duży przekaz, w tym rzecz aby w kinie w 2 godziny przeżyć emocjonalnie dużo więcej niż seans...

• marckoza To ja polecam do kompletu obejrzeć jeszcze trzeci polski film "Zupa nic" :)

• donna_pr ocenił(a) ten film na: 7

marckoza Polecam do kompletu "Czarna owca" - kolejna dobra polska pozycja :)

• Adiluzaczeq ocenił(a) ten film na: 8

marckoza Zgadza się, mamy jakiś renesans w polskim kinie. Najpierw NAJMRO, który bardzo pozytywnie mnie zaskoczył ( w przeciwieństwie do Gangstera, który był filmem badziewnym ! ), potem Czarna Owca, a teraz Teściowie. Kto by pomyślał, że kiedyś doczekamy czegoś lepszego niż tylko komediowe gnioty klasy C.