PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=875819}
6,9 62 808
ocen
6,9 10 1 62808
6,4 32
oceny krytyków
Teściowie
powrót do forum filmu Teściowie

Premiera filmu

ocenił(a) film na 8

Dzień dobry. Prmiera filmu już za nami. Proszę o zmianę tego na portalu i możliwość dodania oceny.

wikuuul13

Właśnie wyszedłem z seansu i zajrzałem tutaj... Ale tutaj to się możesz prosić. Redakcja nie baczy na użytkowników. A weryfikacja zmian trwa długie miesiące... Niestety

ocenił(a) film na 8
Wookie_LG

A nie ma niestety żadnej zakładki do kontaktu

wikuuul13

zrób kontrybucję... o ile znajdziesz odpowiednie źródło. Filmpolski oraz fbd podają 10 września jako premierę 

Wookie_LG

weryfikacja zgłoszonych materiałów faktycznie trwa długo, a i tak najczęściej to przyczepią się do byle czego aby odrzucić. powodzenia w zmianie

karolinaw2003_2

wiem wiem, przez Julcia69 (czy jak jej tam było) przestałem dodawać materiały. Odrzucała je, ponieważ "wydaje mi się...", pomimo iż w źródłach było czarno na białym.

Wookie_LG

Ja też bym mogła podać kilka nicków osób co odrzucają często za to, że mają nie wiem gorszy dzień albo "i co może jeszcze frytki do tego" - tak kiedyś ktoś mi odpisał, wisi mi z kilku miesięcy zgłoszeń, ale też odechciało mi się już wysyłać nowe....

karolinaw2003_2

no to słuchaj, na forum był poruszany ten temat. Jeden z weryfikujących przyznał, że wolno mu idzie, bo ma inne obowiązki. Wiadomo, są rodzina, praca, dom etc.
ale zamiast wyszkolić jakieś młode osoby np, studentów nudzących się w akademikach to trzymają takie osoby.
Nic więc dziwnego, że czeka się długie miesiące na weryfikację.

Wookie_LG

A propo tej wymienionej osoby, właśnie mi odrzuciła materiał "bo już to ktoś zgłosił wcześniej" :D w sumie przez chyba pół roku oczekiwania można było wysłać przez jeszcze kogoś innego (może znajomego...)

karolinaw2003_2

wydaje mi się, że to blef. Jeśli już coś zgłosił przed Tobą, to nie mogła byś zrobić kontrybucji. Powinien Ci wyskoczyć komunikat typu "kontrybucja już oczekuje na weryfikację". Także nepotyzm pełną gębą w zajęciu nie przynoszącym zysków w postaci kasy xD

wikuuul13

No właśnie - nie uwzględnia się otwartych przedpremier. Film świetny.

wikuuul13

Premiera dopiero 10 września. Tu błędu nie ma. W weekend były pokazy przedpremierowe i mogliby już umożliwić ocenianie :)

ocenił(a) film na 8
xxxoliksxxx

Ja już od tygodnia mogłam kupić codziennie bilet, na sali sporo ludzi. Może zależy od kina?

wikuuul13

nie dociera do nich, Najmro z datą premiery za 3 tyg ma już odblokowane oceny

wikuuul13

już można dać ocenkę ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones