PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=875819}
6,9 64 465
ocen
6,9 10 1 64465
6,4 33
oceny krytyków
Teściowie
powrót do forum filmu Teściowie

komedia?

ocenił(a) film na 1

czemu ktos sklafyfikował ten fil , jakao komedia?????nie ma ani jednego wątku zabawnego, poza tym taka nuda że prawie odleciałam w kinie.porazka.

ocenił(a) film na 8
pokrzywa19

Ocenia i ilość pozytywnych komentarzy świadczy, że twój gust jest w zdecydowanej mniejszości. Poza tym ocena 1 trochę świadczy o Tobie jako o człowieku. Albo bardzo młody albo o bardzo wąskich horyzontach.

ocenił(a) film na 8
pokrzywa19

Podejrzewam, że twórcy filmów powinni chyba przed pierwszymi scenami dodać napis w stylu: "Film oparty na faktach", tylko o treści: "Przed przystąpieniem do seansu należy wyjąć z tyłka kij od szczotki".


Nie było zabawnych scen? Pogadanka menadżera z szefem kuchni; upierdliwy i ignorowany kelner od zakazu palenia; awantura Gośki z Wandą oraz komentarze ich mężów w tle; paradujący w tle nawaleni goście, kiedy teściowie awanturowali się i prali brudy; próba "wynegocjowania" 30 tysięcy przez rodziców niedoszłej panny młodej; prawie wszystkie wypowiedziane kwestie i mowa ciała Tadeusza.


To tak na szybko. I mówi Ci to osoba, która nie trawi polskich komedii, a ta rozbawiła mnie do łez. Może właśnie dlatego, że nie była to stereotypowa komedia z Karolakiem, tylko oryginalny komediodramat, w którym aktorzy spisali się świetnie.

ocenił(a) film na 7
slawmm

Wg mnie film dobry ale tez mnie nic nie rozśmieszyło. Oglądałam z mężem i on ten nawet się nie uśmiechnął pod nosem.

ocenił(a) film na 7
Dorota3012

Mam tak samo. Chyba mam inne odczucie komedii. Dla mnie był to dramat.

marculkaM

Błagam, czarna komedia w najgorszym razie.

ocenił(a) film na 9
Dorota3012

Bo to nie jest film dla ludzi, którzy są nieszczęśliwi w swoich związkach.

slawmm

Również nie widzę w tym filmie komedii. W jaki niby sposób to zwrócenie przez kelnera uwagi o zakazie palenia było zabawne? Albo ten spór o zwrot kosztów wesela?

Film bardziej przypominał filmy Smarzowskiego niż chociażby komedie Machulskiego czy Lubaszenki.

ocenił(a) film na 1
slawmm

No negocjacje boki zrywać.Co tam było śmiesznego?Kelner który 2 razy powiedział że nie można palić?Film dno.

ocenił(a) film na 4
pokrzywa19

Zgadzam się, że zadna komedia. Kilka zabawnych watkow, ale film zdecydowanie nie zakwalifikowałabym do komedii Po prostu dramat.

ocenił(a) film na 1
evlka

Nie zaśmiałam się ani razu. Czekałam do końca, aż coś się wydarzy, coś się rozwinie, a tu tylko obrażanie i wytykanie sobie kasy.

ocenił(a) film na 8
maku_slimaku

jprld... jezeli oceniacie ten film na 1 to na ile oceniacie filmy, które są kompletną porażką? zadufani w sobie "kinomaniacy" od siedmiu boleści... boja się pomyśleć jakie kino maku czy założycielu tego wątku was bawi i sprawia, że jesteście zachwyceni filmem. Cóż. Ja mogę Was nazwać patologią wśród kinomaniaków.

ocenił(a) film na 1
zielocz3k

Nigdy nie uważałam się za znawcę kina. Ten po prostu dla mnie jest bardzo słaby. Nic się nie dzieje, a patrząc na kolejnego zapalanego papierosa robiło mi się niedobrze.

ocenił(a) film na 7
zielocz3k

Chyba każdy może mieć swoje zdanie o filmie, prawda? To że ktoś ma inne zdanie niż Ty nie jest powodem do wyzywania kogoś od patologii. A propos sprawdź w słowniku znaczenie słowa patologia.

ocenił(a) film na 6
pokrzywa19

no komedia to na pewno nie była zdecydowanie dramat

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones