PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=739074}

Tedi i mapa skarbów

Tadeo Jones 2: El secreto del Rey Midas
6,3 2 172
oceny
6,3 10 1 2172
Tedi i mapa skarbów
powrót do forum filmu Tedi i mapa skarbów

Jakie ten film ma powiązania z pierwszą częścią? Można go obejrzeć jak się nie widziało pierwszego, tak, żeby nic nie stracić z fabuły?

Salomanka

Myślę, że tak. Byłem dzisiaj z młodszym bratem. Dopiero przed chwilą przeczytałem, że to jest druga część i w ogóle była jedynka. Nie ma tam mowy, że coś ważnego, bez czego nie da się zrozumieć fabuły, stało się wcześniej. Chyba tylko coś co jest związane z historią postaci Mumii. W każdym razie nie odczułem, że coś mi umyka. Choć może, jak ktoś obejrzał pierwszą część to będzie innego zdania.

ocenił(a) film na 7
lakmen44

Ja także popełniłem ten błąd łamiąc tym samym własne zasady a jest nią kolejność ogladania. Moim zdaniem jest powiazane fabularnie, choćby wspomniana postać mumii z którą zapewnie w pierwszej części się poznali ale podejrzewam że jest też początek znajomości pana i pani archeologów i to całe zauroczenie. Jak ostatnia sierota nie sprawdziłem tym razem na co idę do kina... czuję się jak amator :P

SCORPION60

Scorpion60 Ja tak nie mam. Czasami zaczynam oglądać serie od środka albo od końca. Koszmar z ulicy Wiązów zacząłem od 7 części potem 1 i 3. No i dobrze, bo 7 część mi się podobała, a na filmwebie się dowiedziałem jaki to jest strasznie wtórny film. Nie przejmuję się opiniami, jak mi się coś podoba to mi się podoba.

ocenił(a) film na 7
lakmen44

Ogólnie każdy ogląda jak chcę a wyżej wymieniona to moja zasada, nigdy nie zaczynam niczego od dupy strony (ewentualnie gry PC lub Konsolowe, chociaż i te staram się ogarniać w kolejności, drugą zasadą jest taka, jak coś zaczynam to kończę, filmy seriale, nawet jeśli są czerstwe (no może po za wspomnianymi grami, szkoda czasu na coś co mi nie leży ;) )

SCORPION60

Scorpion60 No raczej. Filmy też staram się kończyć, czasami końcówka potrafi zaskoczyć. Ale słabe seriale raczej sobie odpuszczam.

ocenił(a) film na 7
SCORPION60

Mam nadzieję, że Uncharted nie zacząłeś ogrywać od czwartej części ;-)

ocenił(a) film na 7
alex_gawlas

Ze wszystkim staram się pilnować jeśli chodzi o chronologię, tej bajki po prostu nei sprawdziłem, jest mało znana.

ocenił(a) film na 7
SCORPION60

Ja z kolei z pełną świadomością włączyłem część drugą (nie mam dostępu do jedynki) bo chciałem obejrzeć coś europejskiego coby zobaczyć jak daleko uciekli amerykanie i okazało się, że niezbyt daleko, animacja jest bardzo dobra, fakt brakuje technicznych fajerwerków, ale oglądało się przyjemnie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones