PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10078}

Teksańska masakra piłą mechaniczną 2

The Texas Chainsaw Massacre 2
5,1 6 629
ocen
5,1 10 1 6629
4,5 4
oceny krytyków
Teksańska masakra piłą mechaniczną 2
powrót do forum filmu Teksańska masakra piłą mechaniczną 2

Prawie

ocenił(a) film na 8

tak dobry jak pierwsza czesc

ocenił(a) film na 6
Goracy

Oczywiście przyjmując, że prawie robi kolosalnie wielką różnicę :)
Ale nie był zły.

ocenił(a) film na 8
Goracy

dla mnie 2 czesc tak samo na 8 jak pierwsza,wgl.nie mam nic do tego filmu do czego moglbym sie przyczepic.
fajnie mi sie ogladalo,i prawda tez z ta roznica ; )
8/10

ocenił(a) film na 8
ocenił(a) film na 5
Goracy

Prawie tak samo kiepski jak 4.Przecież jedyne co tu dorównuję jedynce to tylko kolacja na konec filmu i to było by na tyle.

ocenił(a) film na 8
Goracy

irytujaca obsada , hopper dobry, ale film slaby , to raczej komedia niz horror nie przypadl mi do gustu .

ocenił(a) film na 5
lsd909

Jestem w szoku jak Tobe Hooper zrobił świetną jedynkę a tak dwójkę spartolić ma się wrażenie jak by to zupełnie inne osoby robiły.

ocenił(a) film na 10
zegan333

bo dwójka to parodia spojrzenie innym okim na swój slasher za co uwielbiam tobiego hopera film 10/10 specjalnie tak zjebał 2

ocenił(a) film na 10
lsd909

czarna komedia doskonała slasher doskonały

APOLLOMEN_XD

Zastanawiał się ktoś czemu w ogóle nakręcono taki idiotyczny film? Niewątpliwie był w tym jakiś cel. Bo czemu nie zrobiono na serio - jak choćby Psychozę 2? I czemu trzeba było czekać prawie 30 lat na to by ktoś nakręcił poważną Teksańską masakrę... a nie takie głupoty.

Hooper ewidentnie jaja sobie robi ale prędzej można uwierzyć, że nie było żadnego pomysłu by to pociągnąć dalej z sensem.

Każdy chciał filmu robionego na poważnie a nie takie coś.

Ale wiecie, że to najwyżej ceniony przez krytykę sequel a nie właśnie lubiany przez publikę remake?

ocenił(a) film na 7
lsd909

Gdyby nie było w tej części humoru to by się film oglądało jak zwykły slasher który nic nie daje nowego od starej wersji.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones