Po tylu zachwalających komentarzach spodziewałam się czegoś lepszego , tymczasem film w ogóle nie sprostał oczekiwaniom.
Zacznę od tego , że film w ogólnie nie trzyma w napięciu .Znalazły się może dwa czy trzy momenty w całym filmie , które mnie rozbudziły i zaczęłam się zastanawiać ,, co dalej'' , ale zazwyczaj zaraz po tym następował 20 min bieg przez las lub irytujące krzyki bohaterki ( lub bieg przez las połączony z darciem )co wszystko niszczyło i znów usypiałam.
Jak dla mnie kolejnym minusem j,jest również zbyt szybkie zabicie pierwszych dwojga bohaterów . Jakoś nie pasuje mi scena zabicia tych dwojga w tamtym momencie.
Reżyser pozbył się ich , bez zbudowania wcześniej jakiegokolwiek klimatu , po prostu bach - nie ma ich. Jakby zorientował się , że minęły już 32 min filmu i jeszcze nikt nie zginął , więc trzeba nadrobić szybko straty.
Dodatkowo słabo rozwinięty jest wątek głównych bohaterów. Tak naprawdę oprócz tego , że gdzieś tam jadą , i że zaraz zginą , nic o nich nie wiemy. Może to dla was mało ważne , ale ja zwracam uwagę na takie szczegóły. Lubie jak coś wiem o bohaterze , dzięki temu mogę się z nim tak jakby zaprzyjaźnić i wczuć się w film. Po poznaniu bohatera , chce lub nie chcę aby go zabito itd ( zależy od postaci) , czekam na rozwój wydarzeń , chce wiedzieć co się z nimi stanie. W przypadku tego filmu , mówiąc kolokwialnie, totalnie mi wsiało , czy ich pozabijają czy nie. Byli mi obojętni , przez to dalsza część filmu stała się dla mnie obojętna.
Jeszcze końcówka , totalnie nie udana.
To wszystko sprawia , że daje temu filmowi ocenę 6/20 .
Ocena można pomyśleć i tak wysoka jak na moje zastrzeżenia , ale film ma parę plusów
-podobają mi się zbliżenia na twarze bohaterów
- ciekawy początek
- momentami trzyma w napięciu
po prostu mimo wszystko ma coś w sobie.