Film

2009 1 godz. 59 min.
7,2 959
ocen społeczności
7,2 10 1 959
1 445
chce zobaczyć
Studentka pracuje jako dama do towarzystwa i wykorzystuje innych ludzi. Gdy zakochuje się w znacznie starszym nauczycielu historii, jej życie ulega zmianie.

17-letnia studentka Rio ze względu na swoją zjawiskową urodę jest zawsze w centrum uwagi. Traumatyczne wydarzenia z przeszłości sprawiły jednak, że dziewczyna zachowuje się jak egoistka i nie dba o innych. Wykorzystuje swoich przyjaciół oraz chłopaka. Zarabia jako dama do towarzystwa dla starszych panów. Jej życie zmienia się17-letnia studentka Rio ze względu na swoją zjawiskową urodę jest zawsze w centrum uwagi. Traumatyczne wydarzenia z przeszłości sprawiły jednak, że dziewczyna zachowuje się jak egoistka i nie dba o innych. Wykorzystuje swoich przyjaciół oraz chłopaka. Zarabia jako dama do towarzystwa dla starszych panów. Jej życie zmienia się diametralnie, gdy zakochuje się w Koukim - 35-letnim, aspołecznym profesorze historii, u którego zdiagnozowano raka mózgu. Mężczyzna chciałby móc odwzajemniać uczucia Rio. Sprawę komplikuje jednak fakt, że profesorowi pozostało jedynie parę miesięcy życia.

studio
GAGA / Pipeline
inne tytuły
Tenshi no koe Japonia
天使の恋 Japonia
Więcej...
Twórcy filmu wzbudzili kontrowersje wśród właścicieli kin, publikując zwyczajowe mini-plakaty, zwane chirashi, opatrzone z jednej strony wizerunkiem półnagiej Nozomi Sasaki (odtwarzającej główną rolę), widocznej od tyłu, a z drugiej strony zdjęciem Sasaki i Shosuke Tanihary (odtwarzającego rolę starszego kochanka głównej bohaterki), uwiecznionych w namiętnym pocałunku. W wyniku tego promocyjne chirashi musiały zostać wycofane z kin, stając się tym samym łakomym kąskiem dla kolekcjonerów.
Od najlepszych
 • Od najnowszych
 • Od najlepszych
 • Japońskie galerianki

  reich90 ocenił(a) film na

  Trochę śmiesznie przekazany obraz młodych japonek, które 'dorabiają sobie świadcząc usługi tatuśkom'. Dlaczego śmieszny? Cóż - spójrzcie na to jak łatwo i bezproblemowo Rio przeszła ze sponsoringu do 'normalności'.

 • pamieta?

  drommer ocenił(a) film na

  Uwaga Spoiler! Ten temat może zawierać treści zdradzające fabułę.

 • Opis

  HaVoC_87 ocenił(a) film na

  "Czternastoletnią Rio Ozawę i wykładowcę historii na uniwersytecie Kouki Ozawę nie łączy nic poza noszeniem tego samego nazwiska. W dniu w którym skończyły się ich dotychczasowe życia, ścieżki tych dwojga obcych sobie ludzi przecięły się po raz pierwszy choć żadne z nich nie zdawało sobie wtedy z tego sprawy. Po ... więcej

  • Można obejrzeć

   styropian22

   ...ale szału nie zrobi. Jak dla mnie film mocno przesłodzony i odrealniony. Może na prostytucji można dobrze zarobić, nie wiem, ale najdroższe marki ubrań i ekskluzywne mieszkanie to chyba jednak przesada. I ogólny zgrzyt - niby chcieli pokazać jaka ta prostytucja jest zła i jak to dobrze, że Rio z niej ... więcej

  • Ten film ma jedną ogromną zaletę Nozomi Sasaki - jedną z najpiękniejszych modelek-aktorek

   snake1410 ocenił(a) film na

   Określenie modelka-aktorka nieprzypadkowe, gdyż jednak da się dostrzec, że jej talent aktorski nie jest duży. Nozomi Sasaki jest jednak niezwykle seksowna i wybaczam te niedociągnięcia w grze ;) Oto prowizoryczny opis ... więcej

  Twórz z nami drugą największą bazę filmową na świecie! To proste! Wystarczy, że skorzystasz z plusika przy sekcji, do której chcesz dodać treść lub klikniesz w przycisk „Lista elementów do edycji”.