1 godz. 59 min.
7,2 982
oceny
7,2 10 982
1 522
chce zobaczyć
{"type":"film","id":486959,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Tenshi+no+Koi-2009-486959/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum filmu Tenshi no Koi
  • snake1410 ocenił(a) ten film na: 5

Określenie modelka-aktorka nieprzypadkowe, gdyż jednak da się dostrzec, że jej talent aktorski nie jest duży. Nozomi Sasaki jest jednak niezwykle seksowna i wybaczam te niedociągnięcia w grze ;)

Oto prowizoryczny opis fabularny filmu, który właśnie dodałem
    17-letnia studentka Rio jest zawsze w centrum uwagi, ze względu na swoją urodę. Traumatyczne wydarzenia z przeszłości sprawiły jednak, że jest zachowuje się jak egoistka i nie dba o innych. Wykorzystuje przyjaciół oraz chłopaka i we współpracy z nimi zarabia jako dama do towarzystwa dla starszych panów. Nagle jej życie zmienia się, gdy zakochuje się w Koukim - 35-letnim aspołecznym profesorze historii , u którego zdiagnozowano raka mózgu. I choć jest on zainteresowany Rio to pozostało mu tylko parę miesięcy życia.

• tomucho77 ocenił(a) ten film na: 9

snake1410 Zgadzam się film rewlacyjny i japońcy potrafią zrobić a co się tyczy nozomi to jest ona boska brak mi słów by opisać jej urodę a co do jej talentu aktorskiego i gry w tym filmie to nie zgadzam się z tobą - rewelacyjnie zagrała rio i na dodatek ma wspaniały głos - piosenka gdy lecą napisy końcowe jest w jej wykonaniu. Miejmy nadzieję że jej zjawiskową urodę i wschodzący jej talent aktorski i piosenkarski będziemy ogladać częściej.

tomucho77 ah tak, japońskie idoki są "multitasking" - grają, pozują do zdjęć, śpiewają , a nawet komentują zawody sportowe - Nozomi prowadzi wywiady przy okazji zawodów K1 , nie dziwne, że nie starcza czasu na występy na dużym ekranie, póki co, o niczym nowym nie słyszałem

snake1410 i tym się różnią od polek żyją szybko i robią dużo masz to im za złe a w szczególności jej ???

tomucho77 nie skąd, przebiła się , jest gwiazdą, daje radę imać się wielu zadań i widać dobrze jej to wychodzi ; zresztą jest zbyt sympatyczna, żeby cokolwiek móc mieć jej za złe ;) , jeśli będą kolejne filmy z jej udziałem, to chętnie obejrzę

• Szybszy ocenił(a) ten film na: 5

snake1410 Mimo cukierkowatosci tego filmu, oglada się niezle i wcale nie mam tu na myśli lalki, a może tak miało być, może ludzie dzięki lżejszej formie pokochali ten film, nie oszukujmy się w pewnych kregach już kultowy.

tomucho77 kolejna ofiara operacji plastycznych

Szybszy Człowieku weź się ogarnij i nie wypisuj bzdur ! udokumentuj swoje oszczerstwa albo zamknij ryj.

tomucho77 Wydaje mi się, ze mnie obraziles swoja wypowiedzia.

snake1410 o tak tak tak ja to samo zrobię a póki co musimy się zadowolić tylko tenshi no koi i jej zdjęciami w internecie a jak chcesz trochę wallpepersów w rozdz. 1360x768 HD mojej roboty to zapraszam na ten link
    https://picasaweb.google.com/Tomucho77/NozomiSasaki#

tomucho77 https://picasaweb.google.com/Tomucho77/NozomiSasaki#
    będę się starał i w miarę gdy będą pojawiać się jej nowe fotki to będę robic nowe tapety

• tomucho77 Film bardzo bardzo wzruszający.SPOILER! Wie ktoś,lub domyśla się czy mimo tego że Kouki zapomniał Rio,to że ją kochał potoczy się tak jak wcześniej ? mówię tu o motywie z parasolem,i tak dalej.Osobiście płakałam jak 1000 bobrów.Aktorzy świetni,szczególnie Nazomi i Shôsuke

Magdalena1996 Nie za bardzo rozumiem o co ci chodzi Magdaleno ?

• tomucho77 Pod koniec Kouki (profesorek) mówi do Rio ''Witaj'' osobiście odniosłam wrażenie że zapomniał ją przez operację,mylę się ?

Magdalena1996 Próbował ją zapomnieć ale nie udało mu się to ... miłość pokona wszystko :)

• tomucho77 ah więc o to chodzi.Cudny film :)

Magdalena1996 Zgadza się cudny film :)