PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=635261}
1,6 88
ocen
1,6 10 1 88

Tentacolino
powrót do forum filmu Tentacolino

Jeśli myśleliście, że poprzednie animowane Titanici(nie wierzę, że to piszę) były tragiczne, to się myliliście! To... coś jest jeszcze bardziej głupie, absurdalne, pozbawione jakiegokolwiek sensu, z jeszcze bardziej obrażającą inteligencje widza fabułą, okropną animacją i żałosnym dubbingiem. Pierwszy film to dno, drugi dno dna i pół metra mułu a to jest po prostu... ehh. To jest po prostu definicja złego filmu, i jeśli kiedykolwiek powstanie podręcznik, pod tytułem "Jak zrobić nędzny film", to ta... rzecz powinna być do niego dodawana gratis, jako fundamentalny przykład. Unikać to mało powiedziane - jeśli zobaczycie gdziekolwiek pudełka z tym... czymś to zniszcze je wszystkie!

GandalfCzarny666

Gdzie da się to obejrzeć ? Ja i moja koleżanka chciałyśmy nakręcić recenzję złego filmu animowanego i ten jest jak najbardziej odpowiedni. ;-)

ocenił(a) film na 1
niecna98

Lojalnie ostrzegam! Po tym filmie nic nie będzie takie samo - jedzenie będzie inaczej smakować, muzyka będzie inna i cały wasz filmowy świat, obróci się do góry nogami! Macie jeszcze szansę zignorować tego posta i zapomnieć o tej... klęsce. Ostatnia szansa!!! Ok podaję linka:

http://www.youtube.com/watch?v=7gOZm7R0qmU

Życzę miłego obsmarowywania tego analnego odrzutu;). A btw. jeśli chcecie inspiracji do recenzji, to zapraszam również tutaj:

http://www.youtube.com/watch?v=Ty-Sy-HwDx0

GandalfCzarny666

Wielkie dzięki . Czuję , że będzie bolało... ;-)

ocenił(a) film na 1
niecna98

I jak tam recenzja?;>

GandalfCzarny666

To okazało się za trudne ... ;)

GandalfCzarny666

Zamiast tego zrecenzowałyśmy ,, Lapicz - mały szewczyk " , ale on jest nieporównywalnie lepszy od TEGO ! Nie wiem dlaczego , ale nie ma nigdzie ani recenzji ani nawet opisu tego Lapicza , jest dostępny tylko na DVD .

ocenił(a) film na 1
niecna98

A gdzie można przeczytać/obejrzeć tę waszą recenzję?:)

GandalfCzarny666

Wkrótce ją wstawimy na YT . Podam link , kiedy tylko się pojawi. :)

niecna98

Jest już?

donmaslanoz14

Tak. Jest nakręcona, ale zgubiłyśmy płytę z filmem z którego chcemy wyciąć sceny. Zamówiłyśmy przez allegro już jakieś trzy tygodnie temu, ale wciąż nic. Jak już dojdzie, to musimy jakoś zorganizować sobie czas na montaż, bo chcemy być przy tym obie, a sytuacja wygląda tak, że jak ona przyjeżdża to ja wyjeżdżam (na urlop). Jak nie uda nam się spotkać to po prostu jedna z nas to zrobi i już. Tylko musimy mieć tą płytę.

niecna98

Się doczekać nie mogę.

donmaslanoz14

Dziękuję.<)

niecna98

I jak idzie?

niecna98

A podasz linka do Waszej recenzji, gdy już ją wstawicie? Albo może podasz linka do Waszego kanału na YouTube? Też chętnie obejrzę.

niecna98

Podasz link do twojego kanału na YT

niecna98

Bolało, prawda?

Trojden

To jak gastroskopia, kolonoskopia, podpalanie, wydłubywanie oczu, słuchanie radia Maryja i siedzenie podczas tego na kolczastym krześle w jednym. Ale recenzja się nie udała i ostatecznie jej nie nakręciłam, z resztą to było już dość dawno.

niecna98

Ou.... współczuję. Swoją drogą, bardzo barwne porównanie, świetne. :D Chociaż chyba sama wiedziałaś, co zamierzasz obejrzeć, skoro znałaś już pierwszą część tego.

A czy istnieje szansa, że kiedyś jednak nakręcisz i wrzucisz na YT tę recenzję?

Trojden

No, w sumie czemu nie... Ale cieszę się, ze nie zrobiłam tego jako dzieciak, bo musiałabym się pewnie teraz wstydzić :) Podobnie jak ze starymi wypowiedziami na filmwebie. :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones