Odtwórz Zwiastun nr 1 2:05
Film

Chaos Theory

2008 1 godz. 26 min.
6,6 5 811
ocen
6,6 10 5811
3 412
chce zobaczyć
{"id":"270687","linkUrl":"/film/Teoria+chaosu-2008-270687","alt":"Teoria chaosu","imgUrl":"https://fwcdn.pl/fpo/06/87/270687/7185069.2.jpg"}
W dzień ślubu córki Frank Allen postanawia przeprowadzić poważną rozmowę z zięciem.
{"linkA":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeA","linkB":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeB"}
Teoria chaosu
Teoria chaosu (2008) Zwiastun nr 1 2:05
Teoria chaosu | Oficjalny zwiastun / trailer nr 1 | 2008 | Film W dzień ślubu Jesse ([person=129889]Elisabeth Harnois[/person]) i Eda ([person=147150]Mike Erwin[/person]), ojciec dziewczyny postanawia poważnie porozmawiać ze swoim przyszłym zięciem, do którego nie pała zbytnią sympatią. Frank Allen ([person=56971]Ryan Reynolds[/person]) opowiada mu o czasach, gdy miał obsesję na punkcie oszczędności czasu i dobrego zorganizowania swojego dnia. Wszystko, co robił było zapisane w jego notesie z dokładną godziną - czas na śniadanie,  na wyjście z domu, czy nawet wypicie drinka na przyjęciu. Wszystko zmieniło się, gdy w drodze powrotnej do domu mężczyzna postanowił pomóc ciężarnej kobiecie i zawieźć ją do szpitala.

W dzień ślubu Jesse (Elisabeth Harnois) i Eda (Mike Erwin), ojciec dziewczyny postanawia poważnie porozmawiać ze swoim przyszłym zięciem, do którego nie pała zbytnią sympatią. Frank Allen (Ryan Reynolds) opowiada mu o czasach, gdy miał obsesję na punkcie oszczędności czasu i dobrego zorganizowania swojego dnia. Wszystko, co robił byłoW dzień ślubu Jesse (Elisabeth Harnois) i Eda (Mike Erwin), ojciec dziewczyny postanawia poważnie porozmawiać ze swoim przyszłym zięciem, do którego nie pała zbytnią sympatią. Frank Allen (Ryan Reynolds) opowiada mu o czasach, gdy miał obsesję na punkcie oszczędności czasu i dobrego zorganizowania swojego dnia. Wszystko, co robił było zapisane w jego notesie z dokładną godziną - czas na śniadanie,  na wyjście z domu, czy nawet wypicie drinka na przyjęciu. Wszystko zmieniło się, gdy w drodze powrotnej do domu mężczyzna postanowił pomóc ciężarnej kobiecie i zawieźć ją do szpitala.

studio
Castle Rock Entertainment (przedstawia) / Lone Star Film Group (przedstawia) / WIP
data produkcji
2008
tytuł oryg.
Chaos Theory
inne tytuły
Teoria chaosu Polska
Więcej...
W scenie w motelu, kiedy to Frank z Buddym postanawiają wybrać się na mecz hokeja, w jednym ujęciu papieros trzymany w ustach Franka jest bardzo krótki, by chwilę później, w ujęciu zza jego prawego ramienia, zyskać długość świeżo odpalonego.
Zdjęcia do filmu kręcono w Vancouver (Kanada).
Od najlepszych
 • Od najnowszych
 • Od najlepszych
 • Samo życie :)

  Bartekweb2 ocenił(a) film na 8

  Może i dla niektórych ludzi może być Marną Komedyjka ale.dla mnie jest wiele Sytuacji z naszego życia codziennego i może dlatego mnie tak zaciekawił i go Polecam wszystkim :) kto.sie Dołacza? :)

 • 7/10

  Pauleta ocenił(a) film na 7

  dobry film, naprawdę mile się zaskoczyłem; interesująca historia, przedstawiona w dość oryginalny sposób, raz śmiesznie, innym razem dramatycznie; niezła gra aktorska Moja ocena: 7/10

 • Przyjenmy? Nijaki?

  Sidzirodzi ocenił(a) film na 4

  A może to sprawka dobrych zwiastunów, że film nie spełnia oczekiwań lub tego, ze niezwykle łatwo wyobrazić sobie, jak ten film mógłby być o wiele lepszy? A gdyby nie ten hollywoodzki nieznośny happy end? A gdyby tak trochę mniej "komedii romantycznej" a więcej porządnego dramatu? A może ... więcej

 • Ryan Reynolds

  ApolloCreed ocenił(a) film na 6

  Nie lubie tego aktora ale tu zagral swietnie. Film sam w sobie bardzo dobry, refleksyjny, przyjemny w odbiorze chodz troche za ,,amerykanski''. Brak dluzyzn akcja ktora caly czas nabiera tempa, kilka ciekawych zwrotow akcji. Warto obejrzec.

 • 3/10

  miniah ocenił(a) film na 3

  Niestety nie porwał, nie zaciekawił..przewidywalny, z happy endem...a do Rayana Reynoldsa nadal przekonać się nie mogę...może to kwestia tego że zawsze gra jedną miną. Podobały mi się jedynie fajne pomarańczowe skarpetki:) I to wszystko.

  4