PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=375173}

Terra 3D

Terra
6,4 3 013
ocen
6,4 10 1 3013
Terra 3D
powrót do forum filmu Terra 3D

jeśli ktoś spdziewa się śmiechów na seansie, to się zawiedzie. Chociaż może nie, ja się nie zawiodłam. Powiedziałabym że jest to bajka akcji, ale wzruszająca. Pół filmu oglądałam ze łazami w oczach. Zupełnie coś innego, świetna animacja, jednak rozczarowało mnie to 3D, nastawiłam się na lecące statki, obiekty, w moją stronę, spadające gwiazdy wprost zza mojej głowy - niestety nic takiego nie było. Także dla mnie to jest minus. Ogólnie warto obejrzeć.

marzenaga

Podaj mi tytuł filmu 3D, w którym gwiazdy "spadają z tyłu głowy"? Najlepszy efekt 3D w kinie widziałem w reklamie 3D Vodafone - logo firmy zmienia się pękające pąki, z których wysypują się kwiatku. Totalny odlot. Ale leciały na widza tylko z przodu. Z tyłu chyba się nie da...

ocenił(a) film na 7
Beta_4

Było coś takiego na "oszukać przeznaczenie 4" już dokładnie nie pamiętam co to było, jakiś żarzący się kawalek papieru, czy coś w tym stylu, wylatywał "zza głowy" i frunął. Pamiętam ze zrobiło to na mnie i znajomych duże wrażenie. Do tej pory nie widziałam takiego efektu w innnych filmach.

ocenił(a) film na 6
marzenaga

rzuć to świństwo nie palcie tego więcej

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones