PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=850175}

Test na przyjaźń

Unpregnant
5,8 2 946
ocen
5,8 10 1 2946
Test na przyjaźń
powrót do forum filmu Test na przyjaźń

Haley swietnie zagrala Veronice :) Bylam mega zaskoczona swietna gra aktorska i az ide szukac filmow z jej udzialem :)
Szczerze to pomyslalam na poczatku filmu, ze na koncu jednak sie wycofa z aborcji, ale jednak nie :)

ocenił(a) film na 7
hadiab

Też się obawiałam takiego zakończenia, dlatego jestem mile zaskoczona :D Z tą aktorką polecam film "Gorzka siedemnastka". Nie gra tam głównej roli, ale film według mnie świetny :)

ocenił(a) film na 2
sk8er123

jak mogłaś się spodziewać takiego zakończenia skoro ona nawet przez chwilę się nie zastanawiała nad decyzją?

ocenił(a) film na 7
dezertx

Nie spodziewałam się innego zakończenia przez samą postać bohaterki, tylko dlatego, że częstym zakończeniem w filmach o takiej tematyce jest nagłe olśnienie bohaterki, że wizja posiadania dziecka jest najpiękniejszą wersją rzeczywistości, uświadamia sobie, że na pewno da radę i ostatecznie jest oburzona, że ludzie chcą dalej dokonywać aborcji, mimo faktu, że ona zmieniła zdanie i teraz wie lepiej.
Ale to oczywiście moje przeczucia dotyczące zakończyć tego typu historii. Pewnie jeśli spotkam się z większą ilością filmów z takim rodzajem zakończeń, to zacznę się nastawiać neutralnie :)

ocenił(a) film na 2
sk8er123

No to nie wiem jak Ty oglądałaś ten film bo to praktycznie długometrażowa reklama pro-aborcyjna
Btw od 6 tygodnia życia słychać bicie serca na USG a ona pojechała na skrobankę w 8...

ocenił(a) film na 8
hadiab

A ja trochę stawiałam, że tamten test był jednak fałszywie pozytywny, to też byłby jakiś zwrot komediowy :D

A film faktycznie super!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones