PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10109}
6,3 2 544
oceny
6,3 10 1 2544
6,7 7
ocen krytyków
Test pilota Pirxa
powrót do forum filmu Test pilota Pirxa

Jezeli komuś nie przeszkadzają efekty specjalne z lat 80 to film powinien się podobać. W dobie pustawych fajerwerków rodem z hollywood film jest naprawde dobry

ocenił(a) film na 8
graf_zero

Własnie skończyłem oglądac...Nic dodac nic ując :]

graf_zero

Popieram. Film jest znakomity, zero efektów, ale fabuła, klimat i dialogi na najwyższym poziomie.

graf_zero

Prawidlowo rzecz biorąc efekty z latch 70tych.

ocenił(a) film na 7
graf_zero

Ogólnie miło mnie rozczarował, spodziewałem się czegoś bardziej pretensjonalnego, a tu takie lekkie i nie głupie sf nawet ładnie opowiedziane, miejscami bardzo nowatorskie podejście jak na tamte czasy do zdjęć.

graf_zero

Niezwykle mile zaskoczony... dobre kino s-f. Szczególnie podobała mi się gra aktorów i klimat.

ocenił(a) film na 10
graf_zero

co ciekawe na jakimś festiwalu filmów s-f pokonał nawet "Obcego" to ma jakąś wymowę a scena rozpadu " nieliniowego" przeszła do historii kina nietylko polskiego

ocenił(a) film na 5
graf_zero

wedlug mnie dialogi i rezyseria byla do bani... jakos bardzo smieszyl mnie ten film... widac ze wydano duzo kasy jak na tamte realia... ale wg mnie strasznie plytki... nie czytalem opowiadania...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones