PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=312016}
5,9 278 990
ocen
5,9 10 1 278990
5,9 17
ocen krytyków
Testosteron
powrót do forum filmu Testosteron

Jak dla mnie Testosteron to znakomity film lecz wymaga od widza nieco większego skupienia i wyobraźni
poprzez całą niby teatralną aranżację.Nie mam pojęcia jak można dać mu jedynkę i stawiać obok chłamów
typu Hans Klos stawka większa niż śmierć czy Ciacho. Tutaj jest wszystko co być powinno: fajne
teksty,doskonała gra aktorów i fabuła która także zmusza czasem do refleksji. Co do porównań z Lejdis
zdecydowanie wolę ten bo jest bardziej kameralny i jego humor oparty jest na dialogach. Dawno nie
wiedziałem lepszej polskiej komedii i w mojej opinii lepiej się oglada to niż Kilera czy tym bardziej Rysia lub
Wyjazd Integracyjny lecz żeby go zrozumieć trzeba mieć już chociaż dwa związki za sobą.

ocenił(a) film na 8
Szogun1979

No widzisz, ale ten film mówi prawdę niepoprawną politycznie, więc jest w modzie u krytyków, żeby go zjechać. Seksizm, mizoginia, antyfeminizm, srutututu. Natomiast kto poczytał co nieco o psychologii ewolucyjnej, wyłapie, że to co mówią magister i ornitolog, jest wszystko oparte na ustaleniach tej nauki. Motywacje kobiecych zachowań są materialistyczne, bo taka jest biologia - kobieta ponosi "koszty" płodzenia potomstwa w znacznie większym stopniu niż mężczyzna.

ocenił(a) film na 9
lifter67

Tylko to,że coś jest niewygodne lub czegoś się nie rozumie ma wpływać na ocenę całego filmu który w mojej opinii daje sporo nie tylko zabawy ale i do myślenia. Ja jak widzę np żonglerów jadących na monocyklu nie zachwycam się nimi bo nie trawię tej formy sztuki ale też nie mogę powiedzieć,iż to nie jest dobry lub bardzo profesjonalny występ a bardzo mało jest filmów opartych tylko na dobrych dialogach. W stanach komedie Smitha lub firmy Tarentino mają zagorzałych zwolenników a tu chodź film jest nowatorski i oryginalny jeśli chodzi o przekaz a na dodatek świetnie zagrany znajdą się ludzie którzy dają mu 1 i stawiając w równym rzędzie z takimi filmami jak Atak Pomidorów Zabójców lub RH+. Materializm kobiet lub osiąganie awansów społecznych przez wiadome zachowania to jedno z najstarsych zachowań a wiadomo,że każda średnio nawet rozgarnięta Pani będzie szukała jak najlepiej postawionego materialnie i społecznie ojca dla swojego dziecka i mając do wyboru żyć biednie z kimś kogo się kocha lub bogato z kimś pewnie większość wybierze to drugie.

ocenił(a) film na 2
lifter67

na miejscu twojej matki dałabym ci po pupce.. za chełpienie się byciem ćwierćinteligentem. ale, ech, to i tak teraz nielegalne.

ocenił(a) film na 8
schschfikation

Nie masz sensownych argumentów, więc po co się odzywasz? Nie sądź po sobie, nie wszyscy ludzie w internecie to ćwierćinteligenci, zdarzają się też wykształceni i oczytani.

ocenił(a) film na 9
schschfikation

Ja chętnie mogę podyskutować bardzo merytorycznie ale nie mogę ponieważ w takim wpisie nie ma nawet do czego się ustosunkowywać.

ocenił(a) film na 6
Szogun1979

Poza kilkoma dobrymi tekstami Testosteron był po prostu suchy, przynajmniej dla sporej części odbiorców. Niektórym, w tym wam humor w filmie przypadł do gustu bardziej niż innym i tyle, po co dorabiać do tego jakieś teorie o niewygodnych przesłaniach, niepoprawności politycznej czy problemach z odbiorcami, typu brak skupienia i dystansu do siebie, za mała wiedza życiowa czy inne upośledzenia. Z całym szacunkiem, ale to wygląda jak leczenie jakiegoś bolu dupy.

ocenił(a) film na 6
RicePrince

Nie róbcie z filmu mizernego nurtu polskich komedii z tymi samymi aktorami w każdej z nich dzieła poruszającego trudne tematy... Niepoprawne czy kontrowersyjne to było Ostatnie kuszenie Chrytusa dla przykładu.

ocenił(a) film na 9
RicePrince

Nie porównywajmy komedii której głównym celem jest zabawa do filmów Martina Scorsese. Chodź ja jestem ateistą i ten konkretny za nic nie przypadnie mi do gustu to jednak jego wartość artystyczną potrafię docenić. Uważam,że pomiędzy z pewnością kiepskimi komediami robionymi ostatnio w Polsce ta wyróżnia się na plus ponieważ udało się w niej przemycić nie tylko pusty śmiech ale i coś jeszcze czyli pokazać stosunki damsko męskie i jak poszczególny typ faceta może sobie w związkach poradzić. Jasne,że nie jest to dzieło godne Formana lecz mnie osobiście bardzo się podobał a ocena jest czysto subiektywna i moja jest właśnie taka.

Szogun1979

według mnie jest to ostatnia dobra komedia od czasów "Zmienników".

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones