PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=632427}
6,7 21
ocen
6,7 10 1 21

The 34th Battalion
powrót do forum filmu The 34th Battalion

Gdyby ktoś wiedział, widział, wyszperał, wylukał tudzież posiadł z szeroko zakrojonego internetu proszę o info. w imieniu swoim i wszystkich pragnących zobaczyć ten film.

mastekvip

Już jest w sieci.

maras59

Potwierdzam.

ZSGifMan

... gdzie ?

tkow

Człowieku, to było dwa tygodnie temu!
Taka nowość...? Online...? Tyle czasu...?

Sprawdziłem specjalnie dla Ciebie, ale (co oczywiste) już skasowali, więc nie mam co wysłać.
Jak się znowu pojawi (jak odświeżą linki) i nie zapomnę, to dostaniesz priva, cześć.

ZSGifMan

Jesteś przekonany, że to właśnie ten film ?

tkow

No, nie wiem, teraz pewności mieć już nie mogę, bo raz, że nie ma go i nie ma jak sprawdzić, a dwa sam już nie pamiętam dokładnie, czy na 110% to ten tym bardziej, że go sam nie oglądałem tylko "rzuciłem" okiem.

Uznajmy, że skoro go na dziś nie ma, to nie ma tematu i ja się wycofuję z anonsu, że "jest" zamieniając to na "był", lub nawet "mógł być", OK?
;)

ZSGifMan

:D To w końcu jest czy go nie ma:P Dobra sam poszukam:P

WujekChu1ek

Po dwóch tygodniach nie było i nie byłem pewny co i jak, a tu dwa miechy zleciały... Teraz to mnie zabij, a nie pamiętam już ;p

ZSGifMan

Może dać sobie berło odciąć, że to był fejk;)

WujekChu1ek

Nie da się wykluczyć fejka, a i po pęcie by było :(

ZSGifMan

https://fili.cc/film/battalion-2018/9137

xxxfilmen

T-34 opowiada o grupie rosyjskich żołnierzy, którzy uciekają z niemieckiej niewoli w częściowo uszkodzonym czołgu T-34. Jest to opowieść oparta na faktach.

Czy to jest ten film z tego opisu tutaj...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones