PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=793447}
6,0 429
ocen
6,0 10 1 429
The Ballad of Lefty Brown
powrót do forum filmu The Ballad of Lefty Brown

Mamy do czynienia z naprawdę ciekawą historią. O to starzy przyjaciele zamiast spędzić jesień swego życia na bujanym fotelu mimo podeszłego wieku i zwapniaych kości wsiadają na konie i mkną sami rozwiązać problem. Między czasie okazuje się że sprawa nie jest taka prosta a czasy honorowych pojedynków i braterstwa broni już dawno minęły. Za to największy fajtłapa i obibok w dawnej dzikiej bandzie okazuje się najbardziej rozsądny i uczciwy pomimo irytującego zachowania. Dużą robotę tu robią dobrze obsadzone rolę głównych bohaterów jak również ich relację i wspólnie przeżyte historię co potem tłumaczy takie a nie inny kierunek wypadków. Nie zawiodłem się na seansie choć było parę niedociągnięć i nierówne tępo ale przykuł moją uwagę jak stara szkapa co zgubiła podkowe ale dalej gna galopem do celu... Polecam koneserom lubiącym chwilę zadumy.

ocenił(a) film na 8
sebzio24

Świetny film. Jest w nim wszystko co powinnien mieć klasyczny western. Strzelaniny, przemierzanie górskich bezkresów oraz zemsta bohaterów. Świetna obsada - Pullman oraz Flanagan. Ocena zdecydowanie za niska, no ale skoro "krytyk filmowy" ocenia film na 1 bez wyjaśnienia to się nie dziwię.

ocenił(a) film na 7
Robson293

Nie przejmuj się krytykami zauważyłem że kierują się wszystkim tylko nie warsztatem czy siłą przekazu a tu mamy naprawdę dobry kawał roboty odpowiednich aktorów którzy pokazali jak zagrać i dobrze pomyślaną fabułę gdzie dramat humor i przemijanie tworzą niezwykłą balladę...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones