A Hard Day's Night

1 godz. 27 min.
7,8 5 113
ocen
7,8 10 5113
6 543
chce zobaczyć
7,2 5
ocen krytyków
{"rate":7.2,"count":5}
{"type":"film","id":33198,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/A+Hard+Day%27s+Night-1964-33198/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum filmu The Beatles
  • che_mer ocenił(a) ten film na: 10

Uwielbiam scenę, w której chłopaki wybiegają na boisko do "can't buy me love". To takie beztroskie i cudowne, ale bardzo ulotne, bo przecież przyszłe wydarzenia w życiu beatlesów to już nie bajka. Dlatego kocham żyć tą chwilką ułudy... Can't buy me loooove, loooveeee :D

• che_mer Też uwielbiam tę scenę, mogę ją oglądac tysiąc razy! Wspaniały film. Mój ulubiony film o Bitelsach, jak już napisałaś taki beztroski! Oglądając np. Let it be cały czas zastanawiałam się czy oni zdają sobie sprawę z tego, że ten zespół się już rozpadł na zawsze. A w AHDN są The Beatles tacy jakich wszyscy kochamy.
    Peace&Love

• użytkownik usunięty

iga_92 Identycznie mam. :D
    Let it be to już grób kopany bitlom. :/

• mulholland_2 ocenił(a) ten film na: 8

che_mer Rzeczywiście, rewelacyjna scena.

• Artur_1995 ocenił(a) ten film na: 10

mulholland_2 Trochę późno się obudziłem z tym komentarzem, ale jako ciekawostkę mogę dodać że w tej scenie nie zagrał John, tylko podstawiony dubler, gdyż akurat w dniu kiedy ta scena była kręcona Lennon akurat promował swój pierwszy tomik poezji "In his own write"

• Artur_1995 ocenił(a) ten film na: 10

Artur_1995 właśnie sobie uświadomiłem że ta informacja była w filmwebowych "ciekawostkach" :)