PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=750192}

Eksperyment Belko

The Belko Experiment
5,7 7 345
ocen
5,7 10 1 7345
Eksperyment Belko
powrót do forum filmu Eksperyment Belko

Nie mam pojęcia skąd taka niska ocena, ale to jeden z najlepszych thrillerów jakie kiedykolwiek obejrzałam. Podczas oglądania było mi słabo, chciało mi się płakać i miałam napady paniki - tak triggerująco ten film na mnie działał. Ogromny plus dla ścieżki dźwiękowej. "California dreaming" w hiszpańskiej wersji w TAKIEJ scenie zrobiła swoje. Różnorodność postaci, trafność dialogów, ujęcie z kartką "please leave this toilet clean for the next user" po masowym mordzie w środku.. no klasa. A TA KOŃCÓWKA!!! (od razu mi się teorie spiskowe w głowie załączyły). Może it's not that deep, ale strasznie polubiłam ten film. Aż chciałoby się napisać że "it blew my mind", ale myślę że w kontekście tego co się dzieje w tym filmie - lepiej nie ;)

ocenił(a) film na 3
itsjulia

Jezu,zachecilas mnie obejrzenie tego "najlepszego thrillera"... Gratuluje gustu filmowego w takim razie,film bez zadnego sensu zwykla makabra bez wytlumaczenia,przewidywalny,banalny,absurdalny,po prostu zalosny film nie polecam nikomu,ja jako fan gatunku tego typu np.(ultimatum,tozsamosc,test,pokoj smierci) daje 5/10,,ale porownujac do thrillerow jest to beznadziejny film.

itsjulia

Uwielbiam ten film. Wydaje mi się, że mało ludzi go widziało i stąd u niektórych to uprzedzenie. California dreaming to scena absolutnie mistrzowska i zawsze mam na niej ciarki, to straszne, jak bardzo ludzie potrafią się podzielić w sytuacji kryzysowej. Dla mnie dycha, mało który film wzbudził we mnie takie mieszane i skrajne uczucia.

ocenił(a) film na 2
itsjulia

    xd

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones