Trudno jest napisać cokolwiek, by nie zrobić spoilera. Dlatego napiszę od siebie, w sposób bardzo tajemniczy: uwielbiam filmy z zagadkami. A jeszcze bardziej lubię, kiedy staje się coś, czego bym się nie spodziewał. Dlatego moim ulubionym gatunkiem filmowym jest thriller. The Boy nie jest według mnie arcydziełem,...
Wczoraj widziałem trailer w kinie i wygląda ten film na niezłego przerażacza (a ja rzadko kiedy naprawdę się boję horrorów). Motyw lalki i małego chłopca może się tu sprawdzić, o ile nie spieprzą tego naiwnymi zagraniami (przedsmak tego już był - scena w trailerze z ręką wychodzącą z obrazu - mierne to było).
Czekam,...