PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=694081}

Kanał

The Canal
5,7 4 320
ocen
5,7 10 1 4320
6,8 4
oceny krytyków
Kanał
powrót do forum filmu Kanał

6/10

ocenił(a) film na 6

Rewelacyjnym horrorem bym tego nie nazwał aczkolwiek ciekawa fabuła i niegłupia. Wytrwałem do końca i nie uważam że straciłem czas. W moim mniemaniu to horror psychologiczny rozgrywający się głównie w głowie głównego bohatera. Ciekawy i warty obejrzenia.

ocenił(a) film na 9
thorgal75

To nie jest horror, lecz film grozy. Filmweb źle sklasyfikował ten film. Przypomina mi raczej twórczość E.A. Poe. Nie straszy tak jak np. "Naznaczony" i wcale nie ma straszyć. Świetnie buduje napięcie do samego końca. Mam jedno pytanie - czy na pewno dzieje się on tylko w głowie głównego bohatera ? Zauważyłeś na końcu filmu, jak agentka nieruchomości uśmiecha się do ducha chłopca, który zamyka drzwi ? Tak jakby wiedziała o wszystkim. Może była członkiem sekty itp. Dałem temu filmowi 9,bo spodziewałem się gniota, a mnie zaskoczył.

ocenił(a) film na 6
Tupter__

Zauważyłem, może zbyt pochopnie i nieuważnie zinterpretowałem film. Pozdrawiam

ocenił(a) film na 7
Tupter__

Oglądałem ten film na Maratonie w Horrorów W Multikinie a ten film był emitowany jako ostatni wiec było jakoś 2 w nocy wiec łapie już senność człowieka i mi się to zdarzało .Ale na tym filmie nie można usunąć czasem napięcie na tym filmie sięga zenitu walim jakby młotem tematycznym nie wiem w tym filmie jest szaleństwo aktorzy w tym filmie w padają w jakąs agresje jakiś obłęd nie wiem jak to nazwać .Dla mnie to chyba też nie końca Horror ja bym nazwał ten film Thriller psychologiczny jest filmem dla mnie trochę zagmatwany . 7/10

Tupter dzięki w twym opisie wyjaśniłeś mi jedną rzecz wiec lub na świeciłeś mi pewien wątek dzięki .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones