Odtwórz Zwiastun nr 1 1:34

Zobacz The Collector zwiastun

Film

2009 1 godz. 30 min.
6,3 10 294
oceny
6,3 10 10294
3 388
chce zobaczyć
{"id":"374529","linkUrl":"/film/The+Collector-2009-374529","alt":"The Collector","imgUrl":"https://fwcdn.pl/fpo/45/29/374529/7269659.2.jpg"}
Zdesperowany były więzień włamuje się do domu swojego pracodawcy. Nie wie jednak, że w środku jest drugi przestępca, który czyha na jego życie.
{"linkA":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeA","linkB":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeB"}
The Collector
The Collector (2009) Zwiastun nr 1 1:34
The Collector | Oficjalny zwiastun / trailer nr 1 | 2009 | Film Film przedstawia historię byłego skazańca Arkina, który chcąc spłacić dług wobec byłej żony postanawia obrabować dom należący do swojego nowego pracodawcy. Na nieszczęście Arkina, chrapkę na dom i rodzinę ma o wiele większy wróg zwany Kolekcjonerem. Arkin wpada w pułapkę zastawioną przez zamaskowanego Kolekcjonera i teraz będzie musiał uratować siebie i rodzinę, którą chciał obrabować.

Film przedstawia historię byłego skazańca Arkina, który chcąc spłacić dług wobec byłej żony postanawia obrabować dom należący do swojego nowego pracodawcy. Na nieszczęście Arkina, chrapkę na dom i rodzinę ma o wiele większy wróg zwany Kolekcjonerem. Arkin wpada w pułapkę zastawioną przez zamaskowanego Kolekcjonera i teraz będzie musiał uratować siebie i rodzinę, którą chciał obrabować.

boxoffice
$9 444 018 na świecie
$7 712 114 w USA
$1 731 904 poza USA
budżet
$6 000 000
studio
Fortress Features / Imaginarium Entertainment Group
data produkcji
2009
tytuł oryg.
The Collector
inne tytuły
Collector, The (I)
The Midnight Man (tytuł roboczy) USA
Więcej...
Film kręcono w Shreveport i Mansfield (Luizjana, USA).
Jest ciemna noc. Wracasz do domu z kina. Byłeś na seansie jakiegoś horroru z cyklu: "ręka, noga (...)". Zamykasz za sobą drzwi, ściągasz przemoczoną deszczem kurtkę. ... więcej
zdaniem społeczności pomocna w: 31%
Od najlepszych
 • Od najnowszych
 • Od najlepszych
 • Nieprawdopodobnie niewykorzystany potenciał

  DeGreZet ocenił(a) film na 5

  Dawno nie widziałem tak zmarnowanego potenciału. Wyjściowy koncept jest bardzo dobry, a film czasem klimatyczny i ciekawy. Niestety twórcy nie przemyśleli go i spartaczyli całkiem udany pomysł.

 • Arkin sam w domu

  cayrus

  No może nie sam jest jeszcze psychol zwany kolekcjonerem choć nie wiem co kolekcjonował film dość ciekawy fabuła może być pułapki wykorzystane w filmie nie są może tak pomysłowe jak u Mr.Saw ale skupiają widza.Czego można oczekiwać po tym filmie....na pewno drugiej odsłony.

 • Dawni nie widziałem filmu w tym klimacie,a oglądam tego wiele.Nic odkrywczego ale pomysły nawet ciekawe,zwłaszcza z tym kociambrem.Do obejrzenia.

  3
  • Selekcja naturalna.

   Kotek_Szaroburomotek ocenił(a) film na 3

   Nagrody Darwina dostaje się za doprowadzenie w głupi sposób do swojej śmierci. Tak działa selekcja naturalna - likwiduje najgłupsze jednostki. Czasem jednak trzeba ewolucji pomóc i podesłać psychopatę, by to przyspieszył. Nie lubię, gdy w filmie nie mogę się doczekać, kiedy "niedobry" ... więcej

   4
   • Efekciarski, ale też efektowny, a nawet efektywny.

    kangur_msc_CM ocenił(a) film na 8

    Film wyreżyserowany przez autora scenariuszy kilku części "Piły". Budzić to może pewne obawy. Nie to żebym nie lubił serii filmów o pasterzu zagubionych konsumenckich dusz imieniem Jigsaw, po prostu seria stała się tak poplątana i nieprawdopodobna, że zaczęła sprawiać ... więcej